• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Σημειώσεις Έκδοσης 1.81

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Καλημέρα σας! Σε ότι έχει να κάνει με την αναβάθμιση στη browser έκδοση, είναι πολύ χρήσιμο το να μην πρέπει να πηγαίνεις στο χάρτη παιχνιδιού για να δεις πότε τελειώνει η ανίχνευση μιας επαρχίας αλλά και το να μην πρέπει να γυρίζεις πίσω στην πόλη σου για να δεις τις ειδοποιήσεις σου (όταν δίνεις βοήθειες για να πάρεις τα τρία σεντούκια για παράδειγμα). Μικρές βελτιώσεις αλλά ουσιαστικές και οι δύο.
Τώρα σε ότι έχει να κάνει με τη mobile έκδοση, δεν με ξετρέλανε η αλλαγή στο γραφικό της έκβασης της μάχης στο οποίο σου δείχνει πως χάνονται οι μονάδες γύρο με το γύρο. Κατά τη γνώμη μου απλά σου τρώει μερικά δευτερόλεπτα από μάχη σε μάχη.
Κάτι όμως που έγινε στην προηγούμενη αναβάθμιση για mobile έκδοση και είναι αρκετά χρήσιμο, κατά τη γνώμη μου πάντα, είναι το να σε πηγαίνει αυτόματα μόλις τελειώσεις μια επαρχία τουρνουά στην πρώτη επαρχία που είναι αριθμητικώς διαθέσιμη!
 
Κορυφή