• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Σημειώσεις Έκδοσης 1.50

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Μετά την αναβάθμιση της mobile έκδοσης δεν μπορώ να δώσω βοήθειες στους γείτονες μέσα από την λίστα των ειδοποιήσεων. Κολλάει και κάνει επανεκκίνηση το παιχνίδι. Για τα άτομα της συμμαχίας ή όταν ανοίγω τον χάρτη δεν έχω πρόβλημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j.k.

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Προσωπικά προτιμώ που οι πόντοι μεταφέρθηκαν σε στιγμιαίες αντί να μου πλημμυρίζουν την μπάρα και να χάνω πόντους από τις ώρες που δεν είμαι συνδεδεμένος αν έχει γεμίσει η μπάρα. Επιπλέον μπορώ να τους αξιοποιήσω όποτε θέλω εγώ και όχι σώνει και καλά εκείνη την στιγμή. Όσο για τις έρευνες, πρέπει όλοι να θυμηθούν πως κάποια στιγμή τελειώνουν και περιμένουμε μήνες μέχρι να έρθει η επόμενη εποχή. Ίσα ίσα που αν δεν φορτώνει κάποιος άμεσα μιά έρευνα έχει το περιθώριο να μαζέψει τα αγαθά οικισμού που χρειάζονται για να ολοκληρωθεί η έρευνα.
Για εμένα είναι θετική αλλαγή.
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Προσωπικά προτιμώ που οι πόντοι μεταφέρθηκαν σε στιγμιαίες αντί να μου πλημμυρίζουν την μπάρα και να χάνω πόντους από τις ώρες που δεν είμαι συνδεδεμένος αν έχει γεμίσει η μπάρα. Επιπλέον μπορώ να τους αξιοποιήσω όποτε θέλω εγώ και όχι σώνει και καλά εκείνη την στιγμή. Όσο για τις έρευνες, πρέπει όλοι να θυμηθούν πως κάποια στιγμή τελειώνουν και περιμένουμε μήνες μέχρι να έρθει η επόμενη εποχή. Ίσα ίσα που αν δεν φορτώνει κάποιος άμεσα μιά έρευνα έχει το περιθώριο να μαζέψει τα αγαθά οικισμού που χρειάζονται για να ολοκληρωθεί η έρευνα.
Για εμένα είναι θετική αλλαγή.
Θα ήταν τέλειο ΕΑΝ μπορουσα να καταναλωσω καποια στιγμιαια και στην μπαρα μου. Δεν νομιζω να ειναι τοσο μεγαλο προβλημα λειτουργικο να εφαρμοστει
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Μετά την αναβάθμιση της mobile έκδοσης δεν μπορώ να δώσω βοήθειες στους γείτονες μέσα από την λίστα των ειδοποιήσεων. Κολλάει και κάνει επανεκκίνηση το παιχνίδι. Για τα άτομα της συμμαχίας ή όταν ανοίγω τον χάρτη δεν έχω πρόβλημα.
Σε εμανα χαθηκαν πολεις απο τον χαρτη, Ενανα ενα καθαρισμο του παιχνιδιου απο τις εγκατεστημενες εφαρμογες που ειναι και δειχνει να ειναι οκ
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Σε εμανα χαθηκαν πολεις απο τον χαρτη, Ενανα ενα καθαρισμο του παιχνιδιου απο τις εγκατεστημενες εφαρμογες που ειναι και δειχνει να ειναι οκ


Τελικά έκανα ότι είπες αλλά δεν βελτιώθηκε. Ακόμα κάνει επανεκκίνηση και πάει πολύ πιο αργά το παιχνίδι
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Τελικά έκανα ότι είπες αλλά δεν βελτιώθηκε. Ακόμα κάνει επανεκκίνηση και πάει πολύ πιο αργά το παιχνίδι
Καλημερα Φωτη, Κανε απεγκατασταση, επανεκιννησε το κινητο ή ταμπλετ, εγκατεστησε το απο την αρχη και αν εχεις ακομα θεμα μετα ζητα βοηθεια απο την Υποστηριξη
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
το εκανα και αυτο και παλι συνεχιζει να κολαει οταν πας να δωσεις βοηθεια απο τις ειδοποιησεις στους γειτονες, για την συμμαχια μια χαρα πει.

απο εκει και περα εχει παθει κατι ο σερβερ ? ειναι κανενα μισαωρο τωρα που δεν μπαινει στο παιχνιδι απο το σταθερο και απο το ταμπλετ κολαει και δεν προχωραει
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
το εκανα και αυτο και παλι συνεχιζει να κολαει οταν πας να δωσεις βοηθεια απο τις ειδοποιησεις στους γειτονες, για την συμμαχια μια χαρα πει.

απο εκει και περα εχει παθει κατι ο σερβερ ? ειναι κανενα μισαωρο τωρα που δεν μπαινει στο παιχνιδι απο το σταθερο και απο το ταμπλετ κολαει και δεν προχωραει
Δυστυχως δεν εχω καποια απο αυτα τα προβληματα που γραφεις, αν εξαιρεσεις μια μικροκαθυστερηση για βοηθειες απο την ειδοποιηση αλλα οχι ενοχλητικη η να δημιουργει καποιο αλλο θεμα
Επικοινωνησε με την υποστηριξη
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
τελικα μετα απο πολυ κοπο μπηκα και απο τον σταθερο.
το mobile παει καλα μονο αν πας απο τον χαρτη στους γειτονες και οχι απο τις ειδοποιησεις
 

Sunshine66

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καλησπέρα σας. Νά κάνω μιά ἐρώτηση;; Σήμερα 17 Ἀπριλίου 2018 ὑπάρχει χρυσή παραγωγή ὅπου οἱ 3ωρες παραγωγές γίνονται μιᾶς ὥρας κ.ο.κ. Ὑπάρχουν μέλη στήν συντροφιά μου πού δέν ἴσχυσε γι' αὐτά τό συγκεκριμένο 24ωρο προνόμιο. Και δέν ἔχει νά κάνει μέ τό ἐπίπεδο διότι παίκτης πού βρίσκεται ἀνάμεσά τους ἔχει χρυση παραγωγή. Μήπως ἔγινε γιά ὁρισμένους τώρα καί γιά ἄλλους ἀργότερα;;;; Ξέρει κάποιος νά ἀπαντήσει;;
 

efidra

Chef
Και στην δικια μου ομαδα το ιδιο γινεται. Εγω εχω χρυση παραγωγη βγαζω 3/ωρα σε 1 ωρα αλλα με οσα μελη της ομαδας μου μιλησα κανεις δεν εχει τιποτε.
Μηπως δεν ισχυει για ολους?
 
Κορυφή