• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Προβλημα κυκλικων και οχι μονο.

Bobina

Chef
Καλησπερα σας.
Υπαρχουν καποια προβληματακια .
1) Στα κυκλικα μηνυματα βγαζει καθε λιγο οτι υπαρχουν αδιαβαστα κυκλικα πραγμα που δεν συμβαινει.
2) Σε συμπαικτρια μου βγαζει οτι εχει σε ολες τις καρτελες νεα κτηρια ,πραγμα που επισης δεν συμβαινει.
Ευχαριστω πολυ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: XANIA7

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Εγώ να συμπληρώσω, ότι τα κ.μ. χάνονται συνεχώς από την λίστα και πρέπει να βγει κανείς και να ξαναμπεί, για να τα δει ξανά!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Bobina

Bobina

Chef
Εγώ να συμπληρώσω, ότι τα κ.μ. χάνονται συνεχώς από την λίστα και πρέπει να βγει κανείς και να ξαναμπεί, για να τα δει ξανά!!
Ναι ναι και αυτο και διαφορα αλλα . Εν ολιγοις κατι εχει κολλησει στο προγραμμα .
 
  • Like
Αντιδράσεις: XANIA7

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Το πρόσεξα και εγώ σήμερα σε ένα κυκλικό που έβαλα, δίχως ανανέωση δεν εμφανιζόντουσαν οι απαντήσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bobina
Καλησπέρα υπάρχει πρόβλημα κ σε άλλους να χάνονται τα κυκλικά? Επίσης μου βγάζει κάτι κενά μηνύματα με ημερομηνία 1 Ιανουαρίου 1970
 
  • Like
Αντιδράσεις: j.k.

j.k.

Chef
Καλησπέρα υπάρχει πρόβλημα κ σε άλλους να χάνονται τα κυκλικά? Επίσης μου βγάζει κάτι κενά μηνύματα με ημερομηνία 1 Ιανουαρίου 1970
Είναι τοτε πού είχα γεννηθεί αλλά δεν ήξερα να γράφω ακόμα για αυτό είναι κενά.
 
Το πρόβλημα δεν έχει φτιάξει ακόμα. Και η αιώνια απάντηση "σβήσε την cache". τι; αργήσατε να πάτε στη δουλειά; "σβήστε την cache και θα λυθεί το πρόβλημα". δεν πέτυχε το μεσημεριανό φαγητό σας; "σβήστε την cache και θα λυθεί το πρόβλημα". μαλώνετε με το γείτονα; "σβήστε την cache και θα λυθεί το πρόβλημα. δεν παίρνει μπρος το αυτοκίνητο; "σβήστε την cache και θα λυθεί το πρόβλημα. Χωρίς να είμαι ειδικός θα έλεγα ότι μάλλον κάτι άλλο φταίει.
 
Κορυφή