• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Ψηφοφορία] Πιστεύετε ότι έγινε προς το καλύτερο η αλλαγή!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser134
  • Ημερομηνία έναρξης

Συμφωνείτε με την αλλαγή του θαύματος Μεγάλο Κωδωνοστάσιο-Κρυστάλλινος Φ.? Θα κάνει καλό(επισκέψεις)

  • Οχι δεν συμφωνώ!

    Ψήφοι: 74 84,1%
  • Ναι συμφωνώ!

    Ψήφοι: 6 6,8%
  • Δεν με ενδιαφέρει!

    Ψήφοι: 2 2,3%
  • Αν δεν αλλάξει θα σταματήσω τις επισκέψεις!

    Ψήφοι: 24 27,3%
  • Θα συνεχίσω τις επισκέψεις παρόλα αυτά!

    Ψήφοι: 7 8,0%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    88

Fugitive

Νέο Μέλος
Είχα μία μικρή ελπίδα ότι θα καταλαβαίνατε το λάθος σας και θα το διορθώνατε. Δυστυχώς δεν το κάνατε... Σήμερα πέταξα το Μεγάλο Κωδωνοστάσιο και ουσιαστικά πέταξα εκατοντάδες ΠΓ. Τι να πω... αν κάποια στιγμή αλλάξετε γνώμη τι θα κάνετε, θα μου το δώσετε πίσω ή θα πείτε ξεκίνα από την αρχή???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Είχα μία μικρή ελπίδα ότι θα καταλαβαίνατε το λάθος σας και θα το διορθώνατε. Δυστυχώς δεν το κάνατε... Σήμερα πέταξα το Μεγάλο Κωδωνοστάσιο και ουσιαστικά πέταξα εκατοντάδες ΠΓ. Τι να πω... αν κάποια στιγμή αλλάξετε γνώμη τι θα κάνετε, θα μου το δώσετε πίσω ή θα πείτε ξεκίνα από την αρχή???


Γιατί το πέταξες ??? Όποια αλλαγή και να είναι να γίνει κάθε φορά γίνεται σε επόμενη αναβάθμιση. Έχω την εντύπωση ότι βιάστηκες φίλε μου.
 

j.k.

Chef
Εγω πιστευω οτι θα δουν τα στατιστηκα που τοσο τα εχουν σε εκτιμηση και εφοσον δουν οτι κατι δεν παει καλα με αυτα τοτε ισωs να το διορθωσουν λιγο (μην περιμενετε πολλα) και βεβαια μπορει να περασουν 6 μηνεs
Υπομονη
 
Τελευταία επεξεργασία:

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Κανονικά θα έπρεπε να υπάρχει κάτι σαν "αποθήκη" ώστε ότι δεν θέλουμε για κάποιο διάστημα στην πόλη μας να μην πετιέται αλλά να αποθηκεύεται εκεί....
 
Κορυφή