• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς Μάιος 2018

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest

Περιπέτειες Συντροφιάς



Αγαπητοί κάτοικοι του Elvenar,

Οι Περιπέτειες Συντροφιάς είναι και πάλι μαζί σας. Σας περιμένουμε να μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλια και τις εντυπώσεις σας από τις αλλαγές που έγιναν!

Ευχόμαστε σε όλους καλή επιτυχία!

Η Ομάδα του Elvenar
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπέρα και από εμενα...μηπως θα επρεπε να ειχε υπαρξει καποια ενημερωση πριν??του στυλ θα εχουμε περιπέτειες ετσι ώστε να προλάβουμε να οργανωθούμε?αυτη τη φορα γιατι δεν εγινε καποια ανακοινωση και ξεκινησαν ετσι από το πουθενα?με ποιο σκεπτικο ολο αυτό?ευχαριστω πολυ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser3

Guest
Τώρα, εφόσον όλοι είχαμε ακριβώς την ίδια στιγμή την ενημέρωση, παίζουμε στις Περιπέτειες κανονικά :)
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
@mpoultoza69 : Συνήθως το κάνουμε όταν έχουμε την ενημέρωση νωρίς.
συμφωνω δεν ειπα πως φταιτε εσεις μα μηπως θα πρεπει να σας ενημερωσουν το σκεπτικο μιας τέτοιας κινησης,για να μας πειτε και εσεις??? θεωρω πως είναι αδικο να γινεται κατι τετοιο.συνηθως ενημερωνουν για να προλάβουμε να ετοιμαστούμε να βαλουμε κτηρια κλπ κλπ..ετσι από το πουθενα δεν εχει νοημα..τι λετε και εσεις? δεν είναι λιγο περιεργο ολο αυτό?
 

DeletedUser3

Guest
Συμφωνώ κι επαυξάνω. Από εκεί και πέρα, όλοι ξεκινάμε τις Περιπέτειες με τις ίδιες αρχικές συνθήκες.
 

DeletedUser1534

Guest
Να ρωτήσω το εξής επειδή δεν έχω καιρό στο παιχνίδι. Ζητά παραγωγή ατσάλι + μάρμαρο + ξύλο. Έχω μόνο εργοστάσιο για το ενισχυμένο μου αγαθό. Πρέπει να χτίσω και τα άλλα 2 ή μπορεί να συμβάλει άλλο μέλος της ομάδας μου?
 

nregister86

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Να ρωτήσω το εξής επειδή δεν έχω καιρό στο παιχνίδι. Ζητά παραγωγή ατσάλι + μάρμαρο + ξύλο. Έχω μόνο εργοστάσιο για το ενισχυμένο μου αγαθό. Πρέπει να χτίσω και τα άλλα 2 ή μπορεί να συμβάλει άλλο μέλος της ομάδας μου?
Πρέπει να τα χτίσεις.
 

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Παιδιά πείτε στην εταιρία να μην είναι τόσο.....πλουσιοπάροχοι στα δώρα..... Θα σκάσουμε από πόντους γνώσης, φοβερό!!!!!!!! Πραγματικά ώρες ώρες πιστεύω ότι από marketing κάποιοι είναι βαθιά νυχτωμένοι, και πληρώνονται παρόλα αυτά από τέτοιες εταιρίες!!!!!
 

DeletedUser1347

Guest
Ειναι παρα πολυ χρηστικό και εξυπηρετικό το οτι προστεθηκε στον θυρεό η λίστα με τα "Αντικειμενα του Τυχοδιώκτη" και δεν χρειάζεται να μεταβούμε στον χαρτη της περιπέτειας, για να την δούμε. Καλη επιτυχία... σε όλες τις συντροφιές που θα πάρουν μέρος!:)
https://prnt.sc/jg7j8f
 

Sunshine66

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καλημέρα! Ἡ ἀλήθεια εἶναι ὅτι ἦρθαν λίγο ἀπότομα οἱ περιπέτειες ἀλλά θά προσπαθήσουμε. Ταυτόχρονα μέ τήν μαγική παραγωγή, νά δῶ τί θά προλάβουμε. Ἄσχετο ἀλλά πριν λίγο ἔβαλα ξόρκια στά ἐργαστήριά μου ἀλλά δέν πῆρε τό ξόρκι, γιατί;; Πῆγα νά ξαναβάλω ἀλλά τζίφος. Ἔχει νά κάνει μέ τίς περιπέτειες;; Πῆγα νά μαζέψω ἀγροτῶν καί ἔβαλα ξόρκια ἀλλά δέν τά παίρνει...

οκ διορθώθηκε εὐτυχῶς!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser3

Guest
Ακόμα δεν είναι εφικτό. Θα έχουμε όμως για τους χρήστες που παίζουν κυρίως από το κινητό, ένα event αποκλειστικά στη mobile έκδοση.
Περισσότερες λεπτομέρειες, σύντομα.
 

DeletedUser1606

Guest
Παιδιά πείτε στην εταιρία να μην είναι τόσο.....πλουσιοπάροχοι στα δώρα..... Θα σκάσουμε από πόντους γνώσης, φοβερό!!!!!!!! Πραγματικά ώρες ώρες πιστεύω ότι από marketing κάποιοι είναι βαθιά νυχτωμένοι, και πληρώνονται παρόλα αυτά από τέτοιες εταιρίες!!!!!
Πραγματικά τα δώρα είναι το λιγότερο ... αστεία ! Κανένα κίνητρο! Και μιλάει ένας παίκτης που βάζει διαμάντια, πολύ χρόνο και ''όρεξη'' στις περιπέτειες ... Δυστυχώς η τσιγκουνιά τους, δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω, κάνει πολλούς παίκτες να μην ασχολούνται καν. Και χωρίς την συμμετοχή των μελών μιας συντροφιάς, τα σεντούκια δεν ανοίγουν παιδιά!
 

DeletedUser1606

Guest
Ειναι παρα πολυ χρηστικό και εξυπηρετικό το οτι προστεθηκε στον θυρεό η λίστα με τα "Αντικειμενα του Τυχοδιώκτη" και δεν χρειάζεται να μεταβούμε στον χαρτη της περιπέτειας, για να την δούμε. Καλη επιτυχία... σε όλες τις συντροφιές που θα πάρουν μέρος!:)
https://prnt.sc/jg7j8f
Δεν το είχα παρατηρήσει καν! Να είσαι καλά που το ανέφερες, γιατί μέχρι πριν λίγο, εγώ και πολλοί άλλοι παίκτες φαντάζομαι, τα γράφαμε σε χαρτί για να θυμόμαστε τι έχουμε.:):)
 

DeletedUser1347

Guest
Θα ήταν επίσης πολυ εξυπηρετικο και θα βοηθούσε αρκετά την επικοινωνία μεταξυ των μελων της ομαδας, αν τα "Σημεία Ελέγχου" ήταν αριθμημενα (ποιο έντονα αυτα που ειναι ανοιγμενα), ίσως και τα "Στρατηγικα Σημεια Ελέγχου" (διασταυρώσεις) να ειναι αριθμημένα. Δεν θυμάμαι αν εχει ειπωθεί αυτό ξανα στο παρελθον... συγχωρέστε με γι αυτο :(:)

mapfelow.jpg
 
Κορυφή