• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Πανηγύρι της Συγκομιδής

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

j.k.

Chef
γεια σας! κερδισα ενα κτίριο που εχει ως ονομα "εμπορείο" .. η περιγραφη του ηταν : αναπληρωση αγαθων η κατι τετοιο.. δν μπορω ν το χρησιμοποιησω ομως.. παταω πανω του και μετα στο i (πληροφοριες) κ απλα αναβοσβηνει η οθονη κ δν μου βγαζει τπτ για το συγκεκριμένο.. γνωριζει καποιος τι γινεται; ευχαριστω!
Το κτιριο αυτο σου δινει καθε 2 μερες 1 ξορκι που μπορεις να το χρησιμοποιησεις για αναπληρωση της αποθηκης των φιλοξενουμενων φιλων..Ειναι το 5% της πυλης και μπορει να σου δωσει μεχρι 25 ξορκια.
 

FairyNatalia

Νέο Μέλος
Το κτιριο αυτο σου δινει καθε 2 μερες 1 ξορκι που μπορεις να το χρησιμοποιησεις για αναπληρωση της αποθηκης των φιλοξενουμενων φιλων..Ειναι το 5% της πυλης και μπορει να σου δωσει μεχρι 25 ξορκια.
δεν θα επρεπε ομως οταν παταω πανω του ν μου λεει πχ τον χρόνο που υπολείπεται για αυτο που ειναι να μου δώσει; ; οποτε ας περιμενω ολοκληρωση 2 ημερων για να δω.. :/
 

DeletedUser923

Guest
ντροπή το δώρο με την αέναη πύλη 5% ενώ το δώρο που μας είχατε στείλει ήταν 16% και λήγουν σε 50 ημέρες ενώ έχουν αναπλήρωση κάθε 48 ώρες !!!!
στα τουρνουά οι ανταμοιβές είναι απαράδεκτες, το όλο θέμα έχει γίνει τελείως απαράδεκτο!!!!
 

DeletedUser

Guest
Υπάρχουν πολλά ενδιάμεσα βραβεία για όλους, ο καθένας διαλέγει το βραβείο που ταιριάζει με τον τρόπο ανάπτυξης της πόλης του.

Το αρχικό δώρο ήταν ξόρκι αναπλήρωσης του 25% της μέγιστης χωρητικότητας της Πύλης της φυλής, όχι 16%. Σκεφτείτε ότι και οι developers ΔΕΝ επιθυμούν τη γρήγορη μετάβαση από τη μια φιλοξενούμενη φυλή στην άλλη, οπότε και αυτά τα 25 ξόρκια με την 5% αναπλήρωση, για κάποιους είναι πολύτιμα - για άλλους πάλι παντελώς αδιάφορα.

Στα τουρνουά οι ανταμοιβές είναι καλύτερες από τότε που δόθηκαν τα ξόρκια Αρχαίας Γνώσης. Αθροιστικά, οι ΠΓ είναι περισσότεροι από πριν. Το μόνο ''πρόβλημα'', ήταν, είναι και θα είναι ο χώρος.
 

efidra

Chef
γεια σας! κερδισα ενα κτίριο που εχει ως ονομα "εμπορείο" .. η περιγραφη του ηταν : αναπληρωση αγαθων η κατι τετοιο.. δν μπορω ν το χρησιμοποιησω ομως.. παταω πανω του και μετα στο i (πληροφοριες) κ απλα αναβοσβηνει η οθονη κ δν μου βγαζει τπτ για το συγκεκριμένο.. γνωριζει καποιος τι γινεται; ευχαριστω!
Καθε 48 ωρες σου δινει ενα στιγμιαιο ξορκι 5% αναπληρωσης αγαθων της πυλης αναλογα σε ποιας φυλης κεφαλαιο βρισκεσαι.
Αν πατησεις πανω του θα δεις οτι μετραει χρονο μεχρι να συμπληρωθουν οι 48 ωρες.
πχ : σε μενα που ειμαι στα ορκς κ εχω την πυλη στο 4 lvl εδωσε 110 μανιταρια σοφιας και 165 λαφυρα.
Δεν φαινονται πολλα αλλα ειναι μια βοηθεια οταν παλευεις να τα συμπληρωσεις για καποια ερευνα:)
 

DeletedUser1534

Guest
Ξέρει κανείς γιατί στην εφαρμογή για κινητά υπάρχει ένα πολύ όμορφο φθινοπωρινό περιβάλλον, ενώ σε αυτή για pc είναι το συνηθισμένο που έχουμε πάντα? Είναι θέμα αναβάθμισης?
 

DeletedUser118

Guest
Η αλλαγή του περιβάλλοντος του παιχνιδιού στην web έκδοση είναι σχετικά πιο δύσκολη, σε σχέση με την mobile. Ωστόσο, δεν γνωρίζουμε αν και πότε θα πραγματοποιηθεί στην έκδοση για browser.
 

DeletedUser1667

Guest
καλημέρα και καλή εβδομάδα!

γνωρίζει κάποιος την συνέχεια της λίστας των αποστολών;
ο nregister86 ίσως;
τον οποίο ευχαριστώ και για την προηγούμενη λίστα.
ευχαριστώ πολύ
 

DeletedUser1667

Guest
παιδιά δεν υπάρχουν άλλες αποστολές
εκεί τελειώνουν
ευχαριστώ
 

DeletedUser1685

Guest
Καθημερινές ανταμοιβές
1 Κτίριο 2χ3 Πολιτισμός
2 Κτίριο 2χ6 Σετ Ήλιου Πολιτισμός + Λεφτά
3 Μείωση χρόνου 5χ 5ωρών + Διπλή ανταμοιβή (Σάββατο)
4 Κτίριο 2χ2 Πολιτισμός + Αγαθά ή Μάνα ή Φασόλια
5 Κτίριο 1χ1 Σετ Κιριτ Πολιτισμός + Εργαλεία ή Αγαθά ή Μάνα
6 Κτίριο 1χ3 Πολιτισμός
7 Μείωση χρόνου 10χ 2ώρων + Διπλή ανταμοιβή (Τετάρτη)
8 Κτίριο 2χ2 Πολιτισμός + 10% Στιγμιαία ενίσχυση νομισμάτων ή 5% στιγμιαία ενίσχυση αγαθών πύλης
9 Kτίριο 3χ3 Πηγάδι των ευχών Πολιτισμός + Τυχαία επιλογή ανάμεσα σε νομίσματα, εργαλεία, αγαθά, 3 πόντους γνώσης ή 25 διαμάντια κάθε 12 ώρες
10 Κτίριο 2χ2 Μνημείο γνώσης Πολιτισμός + Στιγμιαία ενίσχυση 3 πόντων γνώσης κάθε 48 ώρες
11 Κτίριο 3χ2 Πολιτισμός + Πληθυσμός
12 Κτίριο 2χ6 Μέρος σετ 1, Πολιτισμός + εργαλεία
13 Μείωση χρόνου 5χ 5ωρών + Διπλή ανταμοιβή (Τρίτη)
14 Κτίριο 2χ2 Πολιτισμός + Εργαλεία ή Αγαθά ή Μάνα ή Φασόλια (ανάλογα με το κεφάλαιο)
15 Κτίριο 2χ1 Πολιτισμός + 1τόμος άνα 24 ώρες (λήγει μετά από 100 μέρες)
16 Κτίριο 3χ3 Πολιτισμός + Πληθυσμός

Για να είναι πιο εύκολο, θα ανανέωνω αυτό το post αντί να ποστάρω συνέχεια κάτι καινούργιο. Επόμενο update θα κάνω την Τρίτη.
Καλησπερα:)
Υπαρχει update για τις καθημερινες ανταμοιβες?
 

DeletedUser1378

Guest
μπορειτε να μου πειτε γιατι σταματησαν οι αποστολες για το μαζεμα των θραυσματων φεγγαριου΄;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή