• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Μαγισσες και Γκολεμ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser80
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser80

Guest
Καλημερα.Εχω ποσταρει αρκετα φορες ερωτησεις σχετικα με μαχες.Προσφατα αναβαθμισα τις μαγισσες και τα γκολεμ βεβαια.Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Σε πολλες μαχες εχω απεναντι μαγισσες και γκολεμ 2 και τα γκολεμ μαλιστα σε αφθονια.Τι θα ηταν καλυτερο να βαλω?Σκεφτομαι 3 διμοιριες γκολεμ 2 και 2 μαγισσες 2.Πληθος διμοιριας 156 και θα ξεκλειδωσω και αλλη μια συντομα.
 

DeletedUser16

Guest
Αν βαλεις 5 σπαθια, την βγαζεις την μαχη ανετα...
 

DeletedUser80

Guest
Με 5 σπαθια?Με 56 γκολεμ απεναντι με 2 βολες τελος μια διμοιρια.
 

DeletedUser

Guest
Παιξε με 3 σπαθια και 2 μαγισσες.Κρατα τους ολους πισω στον 1ο γυρο.Θα πανε μπροστα οι αντιπαλες μαγισσες και θα χτυπησουν τα σπαθια σου.Δε θα φανε πολυ ζημια ομως.Στον 2ο γυρο με τα σπαθια τρως τις μαγισσες και με τις μαγισσες σου θα χτυπησεις τα γκολεμ για να τους ελλατωσεις την επιθεση.Στον επομενο γυρο τρως τα γκολεμ.Αναλογα το χαρτη θα χασεις 1μιση-3 διμοιριες σπαθια.
 

DeletedUser16

Guest
Παντα θα χανεις κατι... Δεν ειπα οτι θα βγαλεις την μαχη χωρις γρατζουνια
Απλα τα σπαθια ειναι αποτελεσματικα και απεναντι σε γκολεμ και απεναντι σε μαγισσες
2 μαγισσες ειναι υπερβολικες.. ουσιαστικα κανα γυρο θα ειναι ζωντανες οι δικες του και μετα η παραπανισια δικια σου δεν θα κανει τιποτα σπουδαιο στο γκολεμ...
 
Κορυφή