• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

ΜΠΑΡΑ ΠΟΝΤΩΝ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Κατι που θελω να θιξω σχετικα με την μπαρα ποντων. Λεει το παιχνιδι στην αρχη πριν συνδεθεις : ''Δεν χανεται ποντους γνωσης ασχετα αν η μπαρα ειναι γεματη''. Αυτο δεν στεκει αν και παλι θα ακουσω απο τους διαχειριστες εδω μεσα ενα σορω δικαιολογιες. Πως δεν χανω ποντους.? Εφοσων η μπαρα σταματα στους δεκα.? Οταν εγω μπω μετα απο δυο μερες στο παιχνιδι και θελω να βαλω ας πουμε στην ερευνα ποντους τι θα μου δωσει το παιχνιδι 20 ποντους επειδη δεν μπηκα δυο μερες.? Μπα δεν νομιζω αρα μας δουλευει σε αυτο το σημειο. Ποσους ποντους θα μου δωσει λοιπον.? Μονο δεκα ασχετα αν κανω και δεκα μερες να μπω. Αρα σε αυτο το σημειο τρωμε δουλεμα. Εκτος και αν γινεται κατι αλλο που εγω δεν εχω προσεξει η καταλαβει. Για εξυγηστε μου.
 
Δεν χανεις ποντους, οταν εκτος απο αυτους που εχεις ηδη, κερδισεις κι αλλους απο αλλες πηγες, οπως τομο μυστικων, τροχηλατες βιβλιοθηκες, αν εχεις βαλει παραγωγη στην ακαδημια μαγειας ποντους γνωσης κλπ. Αυτοι προστιθενται. Επισης, μπορεις να επεκτεινεις την μπαρα κατα αλλους 10 ποντους με το ξορκι του εμπνευσμενου διαλογισμου. Γενικα το οριο ειναι 10 ωρες χωρις το ξορκι, 20 ωρες με το ξορκι.
 
Μήπως να τον βάζατε στην ομάδα διαχείρισης?
Φιλαρακο, δεν ξερω με τι υφος το γραφεις, αλλα αν ηθελα να ημουν στη διαχειριση, θα ημουν. Δε θελω ομως. Θα πρεπει να διατηρω την ψυχραιμια μου και δε θα μπορω να γραφω οπως θελω. Ασ' τον knighmaregr να κανει τη δουλεια του και οι υπολοιποι, οπου μπορουμε να βοηθησουμε, βοηθαμε, αν θελουμε. Δεν εγραψα και τιποτα συνταρακτικο, εξηγησα πως λειτουργει η μπαρα ποντων. Ασε που επειδη νηστευει η γυναικα μου πρεπει να φαω φακες.
 
Γελάω πολύ με τις απαντήσεις που δίνεις σε διάφορα ποστ, γι'αυτό θα ήθελα να σε δω σε μια τέτοια θέση. Να προσπαθείς να απαντήσεις με σοβαρότητα και ψυχραιμία σε ερωτήσεις αρχαρίων :))
Κάτσε εκεί που κάθεσαι και άσε μας να απολαμβάνουμε τα σχόλιά σου. Και περαστικά (για τις φακές).
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Το παρόν κλειδώνει λόγω αδράνειας και ορθής απάντησης
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή