• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Λάθος χρονική σειρά στις ειδοποιήσεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser134
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser134

Guest
Όπως λέει ο τίτλος και θα δείτε στην εικόνα είδα μια ειδοποίηση πήγα το ποντίκι πάνω για να βγάλει την περιγραφή και είδα ότι σύμμαχος μου έκανε επίσκεψη...πάτησα στις ειδοποιήσεις από συνήθειο για να φύγει και να μην φαίνεται και δεν είδα την επίσκεψη συμμάχου μου...μετά από ψάξιμο είδα ότι είχε πάει κάπου στην μέση και έχουν μπερδευτεί οι ημερομηνίες με τυχαία σειρά...

27zkgx.jpg
 

DeletedUser119

Guest
Είναι επιβεβαιωμένο πρόβλημα, το οποίο έχουμε αναφέρει στο τμήμα ανάπτυξης. Ευχαριστούμε για την αναφορά.
Μετέφερα το θέμα στο υποφόρουμ των επιβεβαιωμένων προβλημάτων.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπερα..το οτι καθε φορα που μπαινω στο παιχνιδι στη διαρκεια της μερας μου βγαζει ειδοποιησεις που εχω ηδη δει και τα μηνυματα επισης ειναι καποιο προβλημα η απλα εχει κολησει ο υπολογιστης μου...εχω κανει καθαρισμο κλπ κλπ....τι ακριβως γινεται με αυτο?
 

DeletedUser16

Guest
Ειναι προβλημα που προεκυψε πριν μερικους μηνες και συνεχιζει να εμφανιζεται ...
 

DeletedUser119

Guest
Είναι επιβεβαιωμένο πρόβλημα που (επαν)εμφανίστηκε με την τελευταία αναβάθμιση. Το έχουμε προωθήσει στην ομάδα ανάπτυξης και αναμένουμε την επίλυσή του.
Το ίδιο σφάλμα αναφέρθηκε και εδώ.
 
Κορυφή