• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Καρτέλα Τουρνουά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1186
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1186

Guest
Καλησπέρα σε όλους! Από χθες Σάββατο, μετά τη λήξη του τουρνουά λίθων, έχει κολλήσει η καρτέλα που δείχνει πόσους πόντους προσέφερε το κάθε μέλος της συντεχνίας. Επίσης στο χάρτη κόσμου, δεν εμφανίζει το τουρνουά που ακολουθεί. Μπορούμε να έχουμε ενημέρωση για το πότε θα λυθεί?

Ευχαριστώ
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Τα τουρνουά ακολουθούν την σειρά των τεχνουργημάτων όπως εμφανίζονται στο κεντρικό. Μόλις φτάσουν στο τελευταίο ξαναρχίζουν από την αρχή.
Η σειρά εμφάνισης είναι: Μάρμαρο, Ατσάλι, Ξύλο, Κρύσταλλο, Πάπυρος, Μετάξι, Ελιξήριο, Μ. Σκόνη, Π. Λίθοι.
Άρα το επόμενο είναι τουρνουά Μαρμάρου.
Όσο για την καρτέλα που λές, αν είναι η καρτέλα τουρνουά στην σελίδα της συμμαχίας, κρατά τις τιμές του τουρνουά που τελείωσε, μέχρι να ξεκινήσει το επόμενο τουρνουά.
 

DeletedUser1186

Guest
Όχι, δε με κατάλαβες. Γνωρίζω τη σειρά των τουρνουά. Γνωρίζω επίσης πως η καρτέλα τουρνουά κρατάει τα τελευταία αποτελέσματα μέχρι την έναρξη του επόμενου τουρνουά.
Αυτό που λέω είναι πως η καρτέλα έχει κολλήσει, λέει "φόρτωση στοιχείων, παρακαλώ περιμένετε" και δεν ανοίγει καθόλου.
Επίσης, όταν έχω τον κέρσορα επάνω στη σκηνή, αντι να μου εμφανίσει το επόμενο τουρνουά, το μόνο που δείχνει είναι κάποια ερωτηματικά.
Υπάρχει θέμα δηλαδή!
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Αν είναι τεχνικό το θέμα πρέπει να απευθυνθείς απευθείας στην υποστήριξη αντί στο φόρουμ.
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Όχι, δε με κατάλαβες. Γνωρίζω τη σειρά των τουρνουά. Γνωρίζω επίσης πως η καρτέλα τουρνουά κρατάει τα τελευταία αποτελέσματα μέχρι την έναρξη του επόμενου τουρνουά.
Αυτό που λέω είναι πως η καρτέλα έχει κολλήσει, λέει "φόρτωση στοιχείων, παρακαλώ περιμένετε" και δεν ανοίγει καθόλου.
Επίσης, όταν έχω τον κέρσορα επάνω στη σκηνή, αντι να μου εμφανίσει το επόμενο τουρνουά, το μόνο που δείχνει είναι κάποια ερωτηματικά.
Υπάρχει θέμα δηλαδή!
Αν λες για αυτες τις εικονες το εχω κανει θεμα στην υποστηριξη αλλα καντο και εσυ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    134,4 KB · Προβολές: 60
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    505,8 KB · Προβολές: 65
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    464,8 KB · Προβολές: 64
  • Like
Αντιδράσεις: j.k.

DeletedUser788

Guest
Καλησπερα σε ολους!!! ακριβως το ιδιο προβλημα εχω και εγω!!
 

DeletedUser3

Guest
Ευχαριστούμε πάρα πολύ για το ενδιαφέρον. Ήδη το έχουμε προωθήσει.

Το ότι θα το κάνετε όλοι μαζί θέμα, δεν σημαίνει ότι θα λυθεί πιο γρήγορα. Έχουμε ήδη ενημερώσει, αλλά δεδομένου ότι δεν αφορά κάποια κύρια λειτουργία του παιχνιδιού, θα λάβει σειρά όπως και όλα τα υπόλοιπα ζητήματα που έχει να αντιμετωπίσει η Ομάδα Ανάπτυξης.
 

DeletedUser665

Guest
Καλησπερα
Ερωτηση
Το τουρνουα θα ξεκινησει κανονικα;
Θελω να πιστευω οτι θα το επιλυσουν το θεμα τα παιδια απο την υποστηριξη και το τουρνουα να ξεκινησει κανονικα, γιατι η τελευταια αποστολη ζηταει 29 τεχνουργηματα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: aeolo
Κορυφή