• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Καρναβάλι του Elvenar.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Εδώ συζητάμε για τα Καρναβάλια του Elvenar.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπέρα και από εμενα.μολις βγηκε και στα νεα για το καρναβαλι με ένα βιντεακι στο you tube.δυστυχως δεν εχει ελληνικους υποτιτλους παιδια...εφ οσον παιζεται και στην ελλαδα το παιχνιδι μηπως θα επρεπε?
 

DeletedUser3

Guest
Απλά για να γνωρίζετε:

Οι υπότιτλοι για το αρχικό βίντεο είχαν παραδοθεί στην ώρα τους, δηλαδή αρχές τις προηγούμενης εβδομάδας. Τελευταία στιγμή αποφάσισε η εταιρεία να κάνει κάποιες αλλαγές στο event σε σχέση με το beta και δώσαμε τους υπότιτλους Παρασκευή βράδυ.

Όπως μπορείτε να καταλάβετε, κάποια στιγμή θα μπουν οι υπότιτλοι γιατί οι μόνιμοι υπάλληλοι της εταιρείας έχουν και Σαββατοκύριακα off, οπότε απλά υπομονή.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
δεν γνωριζα πως στελνετε εσεις τους υποτιτλους παιδια...εννοείται ως θα κανουμε υπομονη..
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
οταν λες αλλαγες εννοεις αυτες που εγιναν ηδη στον beta κι ειναι στην νεα του μορφη αποστολων η και κατι διαφορετικο απο αυτο;;
 

DeletedUser3

Guest
Όταν λέμε ότι υπάρχουν αλλαγές σε σχέση με τον Beta, εννοούμε ότι έγιναν αλλαγές οι οποίες είναι εμφανείς σε όσους χρήστες έπαιξαν στον beta και μοιράστηκαν μαζί μας τις εντυπώσεις τους, ώστε να βελτιώσουμε το event.
 

DeletedUser122

Guest
ελβεν.png
Μπορεί να μου πει κάποιος τι ζητά εδώ ; Ευχαριστώ !
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
η αποστολη αυτη λεει να αποκτησεις 200 αποσπασματα ξορκιων που τα περνεις απο το ξεμαγεμα η και σε καποιο σεντουκι του κωδωνοστασιου η να ανιχνευσεις μια επαρχια φιλε μου..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bobina

DeletedUser1825

Guest
η γνωστή κ μη εξαιρετέα διεύθυνση :)) οκ ευχαριστώ
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
τι να κανουμε οι μεταφραστες ειναι σε αδεια..:)
οποια δεν καταλαβαινεις παντως ευχαριστως στειλε μου προσωπικο με το νουμερο της να σου πω..
 

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Είναι δυνατόν, να ξοδέψεις πάνω από 1300 ζαχαρωτά, ανοίγοντας σεντούκια για το ημερήσιο δώρο ( και μάλιστα αυτά με τις περισσότερες πιθανότητες να σου το δώσουν) και να μην πετύχεις τίποτα?
Για τους δαιμόνιους δημιουργούς του αλγόριθμου του παιχνιδιού, είναι!!!! χαχαχαα
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Δυστυχώς για άλλη μια φορά η ΙΝΝΟ προχώρησε σε σπασμωδικές κινήσεις μετά την σαφή ήττα του τελευταίου event με το οποίο ήθελε να μετατρέψει το event σε κλασικό καζίνο με στόχο την μείωση απόκτησης του πιο σημαντικού δώρου το οποίο είναι τα πηγάδια μιας και προσφέρουν τσάμπα διαμάντια.
Βέβαια οι σπασμωδικές κινήσεις οδήγησαν σε ένα ξεδιάντροπο πισωγύρισμα και "καλά επειδή λάβανε υπόψιν την γνώμη των παικτών" με αποτέλεσμα να βάλουν ΜΟΝΟ στην πρώτη μέρα το βραβείο των πηγαδιών με σαφή σκοπό να μην κερδίσουν οι παίκτες πηγάδια ή αν είναι τυχεροί να κερδίσουν την ελάχιστη δυνατή ποσότητα.
Ακόμη με τον περιορισμό των αποστολών αν δεν είναι κάποιος τυχερός να κερδίσει αρκετές καραμελίτσες δεν πρόκειται να πετύχει τον στόχο των 10 επιπέδων του μεγάλου βραβείου, (το πιθανότερο είναι να βρεθεί μεταξύ του 7ου και 8ου τέχνεργου) με σαφή σκοπό να αναγκάσουν τους παίκτες να παίξουν παραπάνω στις επερχόμενες περιπέτειες που θα δώσουν το πιθανότερο άλλα 2 τέχνεργα. Ένα mini event (περιπέτειες) το οποίο ήδη οι περισσότεροι παίκτες δεν θέλουν να ασχοληθούν στην συγκεκριμένη μορφή του.
Απλά να πώ ΕΥΓΕ για την συνέπεια που δείχνει η εταιρεία στην γνώμη των παικτών.
Για οποιαδήποτε αμφιβολία που μπορεί να έχει κάποιος παίκτης μπορεί να δεί την λίστα των δώρων στο γνωστό site.
 

DeletedUser1810

Guest
Απο εχθες εχει εξαφανιστει το εικονιδιο του event και εχει παραμεινει μονο το εικονιδιο της καθημερινης αποστολης.Οποτε με αυτο τον τροπο ειναι αδυνατο να σθμπληρωσω τα τεχνουργηματα για την αναβαθμιση του αρματος του αγιου βαλεντινου αφου παιρνω μονο 30 καραμελες καθε 24 ωρες,ενω το event διαρκει ακομη 11 ημερες.Και με αυτο τον τροπο πανε και χαμενα ολα οσα εχω κανει μεχρι τωρα.ευχαριστω πολυ,καλη συνεχεια.
 

DeletedUser1809

Guest
Απο εχθες εχει εξαφανιστει το εικονιδιο του event και εχει παραμεινει μονο το εικονιδιο της καθημερινης αποστολης.Οποτε με αυτο τον τροπο ειναι αδυνατο να σθμπληρωσω τα τεχνουργηματα για την αναβαθμιση του αρματος του αγιου βαλεντινου αφου παιρνω μονο 30 καραμελες καθε 24 ωρες,ενω το event διαρκει ακομη 11 ημερες.Και με αυτο τον τροπο πανε και χαμενα ολα οσα εχω κανει μεχρι τωρα.ευχαριστω πολυ,καλη συνεχεια.
 
Κορυφή