• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Καλά Χριστούγεννα!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Άνθρωποι και Ξωτικά

Το 2015 σιγά σιγά έρχεται στο τέλος του. Ήταν μια εξαιρετική εμπειρία για όλους μας το Elvenar καθώς και το να παίρνεις ένα παιχνίδι, σε μία αγορά όπως η ελληνική, την πιο δύσκολη περίοδο που θα μπορούσε να φανταστεί κανείς (κι αναφέρομαι στα capital controls) και να φτιάξεις μια υγιή κοινότητα.

Είμαστε νέο παιχνίδι, έχουμε τα θεματάκια μας, όμως νομίζω ότι όσα bugs κι αν έχουν εμφανιστεί, όσο κι αν σας ταλαιπωρούμε ψάχνοντας κι εμείς οι ίδιοι να δούμε τι φταίει για να διορθωθεί όσο το δυνατόν πιο σύντομα, ξέρουμε ότι έχουμε μια ελληνική κοινότητα η οποία δεν συμβιβάζεται ούτε με μετριότητες ούτε με ημιτελείς δουλειές.

Ευχή όλων μας είναι μέσα στο 2016, καταρχήν να είστε όλοι υγιείς κι ευτυχισμένοι και κατά δεύτερον να έχουμε λιγότερα προβλήματα με τα νέα χαρακτηριστικά τα οποία θα μπουν στο παιχνίδι.

Δεν έχουμε ακόμα το ΟΚ για να κάνουμε tease για το τι έρχεται στις αρχές του 2016, όμως είμαι σίγουρος ότι οι Συντροφιές θα πάρουν κυριολεκτικά φωτιά και θα υπάρξουν νέες δραστηριότητες οι οποίες θα ενισχύσουν το συνεργατικό χαρακτήρα τον οποίο έχει το Elvenar.

Καθώς για πολλούς από εμάς, αυτές είναι οι μοναδικές μέρες του χρόνου που μπορούμε να περάσουμε λίγο χρόνο με τις οικογένειές μας, ζητάμε την κατανόησή σας για τις όποιες καθυστερήσεις στην απάντηση των αιτημάτων υποστήριξης. Σε κάθε περίπτωση, θα υπάρχει προσωπικό ασφαλείας το οποίο δεν θα επιτρέψει να μείνει αναπάντητο αίτημα για πάνω από 24 ώρες.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους!

Εκ μέρους της Ομάδας του Elvenar

NeoRomeo
 

DeletedUser30

Guest
Καλα Χριστουγεννα σε ολους και απο μενα με υγεια και αγαπη , ο Κυριος Ιησους Χριστος να γεννηθει στις καρδιες ολων ..
Οσο για το παιχνιδι σαν καινουργιο που ειναι θα παρει το χρονο του ωστε να μας ικανοποιει ολους σε τεχνικα θεματα..
Σαν παιχνιδι καλο ειναι προς το παρων ειμαι ευχαριστημενος και δεν σκεφτομαι να το παρατησω , ιδωμεν ..
Χρονια πολλα φιλοι!
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Καλα χριστουγεννα σε ολους, με υγεια και αγαπη και στους ανεργους με μια νεα δουλεια τον νεο χρονο.
 

DeletedUser16

Guest
Η αληθεια ειναι οτι το εξαμηνο που πέρασε απο την εκδοση του παιχνιδιου ηταν πολυ εντονο, με μερικες αντιπαραθεσεις μεταξυ παικτων αλλα και παικτων με διαχειριστες αλλα πιστευω οτι το ετος εκλεισε με ηρεμια και πολλα δωρα..
Οτι ειπωθηκε ας μεινει στο 2015 και ας ξεκινησουμε το νεο ετος δημιουργικά και με αγαπη!
Το παιχνιδι βρισκετε σε καλη πορεια και θα συνεχισει ετσι για αρκετο καιρο..

Ειναι προφανες οτι η ομάδα πασχιζει για την ευημερια και αναπτυξη των ξωτικων και ανθρωπων που υπάρχουν στην ελληνικη κοινοτητα και θα συνεχισει να το κανει.. Μπραβο και συνεχιστε την καλη δουλεια!! :)

Εγω προσωπικα θα ηθελα να ζητησω συγνωμη απο ολους οσους ηρθα σε αντιπαράθεση το διαστημα αυτο. Παντα υπήρχε λογος γιατι ολο και κατι θα μου κανατε, δεν ειμαι κανας τρελος εγω! :p λιγο χιουμορακι δεν βλαπτει, ελπιζω!

Καλες γιορτές λοιπον! Ελπιζω να βρεθειτε κοντα σε οικογενειες και φιλους! Με το μαλακο αυριο τα αρνια και τις γαλοπουλες! Υγεια πανω απο ολα και τα υπολοιπα θα ερθουν!

Cheers!
:cool:
 

DeletedUser3

Guest
iProvocateur_1.jpg
 

DeletedUser3

Guest
Για όποιον ενδιαφέρεται να μάθει πού ακριβώς βρίσκεται αυτή τη στιγμή το έλκηθρο του Άη-Βασίλη, κάποια καλά Ξωτικά του έβαλαν ένα GPS :)

Μπορείτε να το βρείτε εδώ.
 
Κορυφή