• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Καινούριες Περιπέτειες

Bobina

Chef
Καλημερα.
Μετα το τελοs τηs περιπετειαs να πω οτι ειναι ποιο ισορροπημενη αλλα και ποιο δυσκολη..
Το αποκρυφο ειναι το ποιο δυσκολο .Θα προτεινα οταν καποιοs παραγει 7 ατμουs και εχει αλλουs 7 για να γινουν 10 τα 4 να μην χανονται αλλα να μετρανε για το επομενο .Αυτο μπορει να γινει και για τα βραχιολια αλλα και για ολα τα αλλα .Σαν ιδεα το λεω αν και χλωμο το κοβω θελουν να παιδευουν τουs παιχτεs.
Να πω ακομα οτι και τα δωρα πρεπει να γινουν λιγο καλυτερα .

Συμφωνω φιλε Γιαννη .
Οσο για τα δωρα ... το εχουμε πει πολλες φορες οτι οι απολαβες ειναι εντελως χαλια .:confused:
Ειναι χειροτερες απο το πιο μικρο εβεντ . Εδω πρεπει να προσθεσουμε επισης και να γινει κατανοητο απο τους αρμοδιους, οτι για να παιξει κανεις σωστα τις περιπετειες, διαθετει πολυ χρονο και κοπο. Τοσο σπουδαιο ειναι να προστεθει ενα αξιοπρεπες δωρο ?
Αλλαγες εγιναν μεν,αλλα τα δωρα παρεμειναν στα ιδια χαλια που ηταν .:p
 

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Προς όλες τις μεγάλες συντροφιές!!

Είναι κουραστικό, συνεχώς να κερδίζουν τα έπαθλα της πρώτης δεκάδας στην κατάταξη, οι ίδιες μεγάλες και δυνατές ομάδες!!
Μήπως να αφήνατε λίγο χώρο και σε καποιες μικρότερες, να χαρούν κι αυτές, μια καλύτερη αμοιβή για την προσπαθεια τους?

Τα έπαθλα από τα τρία στάδια στις περιπέτειες ειναι γελοία, για την προσπάθειά που γίνεται για την απόκτηση τους.
Οπότε μετά ακολουθεί αυτός ο πόλεμος στην δίνη, που όμως οδηγεί συνηθως, στους ίδιους και τους ίδιους νικητές!!
Σπάνια μια συντροφιά, με κατάταξη κάτω της 20αδας, καταφέρνει να μπει μέσα στην δεκάδα στις περιπέτειες...

Ευτυχώς που υπάρχουν και καποιες μεγάλες συντροφιές, που δεν ειναι τόσο φανατικές με τις περιπέτειες και αφήνουν λίγο χώρο, για να περάσουν οι μικρότεροι που ακολουθούν!!

Δεν νομίζω ότι θα με ακούσει κανείς ή θα αλλάξει κάτι, απλά είπα κι εγώ, σαν αρχιμάγος να πω τον πόνο μου!!:):):)

Καλή επιτυχία σε όλους!!
 

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλημερες
σορυ για το ασχετο αλλα το βρισκω σχετικο :):):)

 
  • Like
Αντιδράσεις: XANIA7
Κορυφή