• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Καινουργια απορια ..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30

Guest
Ειχα μια παιχτρια κοντα μου θυμαμαι και το νικ της kleio1111

Μεχρι εχθες υπηρχε αλληλοβοηθεια , σημερα μπηκα και εχει εξαφανιστει και απο το χαρτη και μαζι και ολα τα μηνυματα βοηθειας που μου ειχε κανει..

Και ρωτω (με λιγο χιουμορ.. :p)

Πως εξαφανιστηκε ξαφνικα; ..

Πηγε στο περιπτερο για τσιγαρα και δεν ξαναγυρισε;
Την απηγαγαν εξωγηινοι;
Παντρευτηκε;

Και τωρα σοβαρα .. Ας μου απαντησει καποιος αρμοδιος .. :confused:
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Υπάρχει στην Κατάταξη πάντως. Εσύ πού είσαι; Δεν σε βρήκα κοντά της.
 

DeletedUser30

Guest
Κοντα της βαθμολογικα δεν ειμαι εαν εννοεις αυτο .. ειμαι αρκετα ψηλα ..

Την βρηκες στο χαρτη; χαχα καλα ειπα εγω παντρευτηκε και μετακομισε .. :)
 

DeletedUser16

Guest
Παρατήρησα και γω πολλές ξαφνικες εξαφανισεις γυρω μου τις πρωινες ωρες..

Μαλλον γιναν ομαδικοι γαμοι, οπως κανουν οι Κινεζοι στην Μυκονο!! :D :D
 

DeletedUser3

Guest
Περίπου κάθε 30 ημέρες διαγράφονται οι ανενεργοί χρήστες. Να το έχετε γενικά υπόψιν :)
 

DeletedUser30

Guest
Ναι αλλα η Κλειω δεν διαγραφηκε αλλα μετακομισε σε αλλο κομματι του χαρτη και ρωτω ξανα πως γινεται αυτο;
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Απ' όσο μου είπε είχε διαλέξει Ανθρώπους και ήθελε να παίξει με Ξωτικά. Ζήτησε λοιπόν να κάνει restart. Δεν κατάλαβα βέβαια γιατί δεν έκανε δεύτερο λογαριασμό για να παίξει με Ξωτικά αφού πλέον επιτρέπεται, αλλά τέσπα. Κάτι θα ξέρει...
 

DeletedUser30

Guest
Ευχαριστω εαν και με ενημερωσε και η ιδια κατ ιδιαν , οχι και με το γαντι , αλλα τελοσπαντων και επειδη οτι υποσχομαι μου αρεσει να το κανω ζηταω συγνωμη απο την Κλειω που την ειδε στραβα που αναφερθηκα στο ονομα της, απλα να ξεκαθαρισω οτι ουτε που με νοιαζει αλλα και λιγο χιουμουρ ετσι να ευθησουμε πιστευα ειναι καλο, αλλωστε δεν βλεπω να εκανε και τιποτα κακο ..

Τελος το θεμα ..
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Δεν ξέρω κατά πόσον θεώρησε η ίδια χιούμορ το "παντρεύτηκε", "τηλεμεταφέρθηκε" κλπ, αλλά ας είναι. Σου λύθηκε η απορία :p
 

DeletedUser30

Guest
Ας ειναι.. διακαιολογω καθε ανθρωπο στην ζωη μου ακομα και τα μικρα παιδια ..
ολοι κατα βαθος αυτο δεν ειμαστε αλλωστε ;; ;)
 
Κορυφή