• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

ΘΡΑΥΣΜΑΤΑ ΣΕΛΗΝΗΣ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser80
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser80

Guest
Καλησπερα.Υπαρχει μια αποστολη που μου ζηταει να κατασκευασω 5 κτιρια στο επιπεδο 5 η παραπανω.Εχω κατασκευασει ηδη το 1 (εργαστηριο) αλλα δεν βλεπω να το επιβεβαιωνει το παιχνιδι.
Μπορειτε να μου πειτε τι συμβαινει?
 

DeletedUser119

Guest
Θα πρέπει να αναβαθμίσετε το κτίριο αφού αποδεχθείτε την αποστολή, διαφορετικά το σύστημα δεν το μετράει για την ολοκλήρωσή της. Αν κάνατε την αναβάθμιση μετά την αποδοχή της αποστολής και ακόμη δεν επιβεβαιώνεται, δοκιμάστε να κάνετε refresh και να καθαρίσετε το cache και τα cookies του περιηγητή σας.

Αν και πάλι αντιμετωπίζετε πρόβλημα, παρακαλώ κάντε μια αίτηση υποστήριξης.
 

DeletedUser80

Guest
Αυτη την αποστολη δεν μπορω να την αρνηθω και αν θυμαμαι καλα ειχα πατησει το οκ.Refresh εκανα 3 φορες.
Τωρα που ειναι στο επιπεδο 5 μπορω να το αναβαθμισω στο 6 και να το δεχτει?Αναβαθμιζω αλλα 3 στο 5 επιπεδο και εχω πατησει ηδη το οκ ξανα..Το cache και τα cookies πως τα καθαριζω?

Δυστυχως τελειωσα τα 4 κτιρια και δεν μου τα αναγνωριζει.Θα μου πειτε πως κανουμε καθαρισμο στα cache και cookies η τι αλλο να κανω?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
καθαρισμο κανεις απο το ιστορικο του browser σου φιλε. απο εκει και περα στειλε μηνυμα στην υποστηριξη για να σε βοηθησουν
 

DeletedUser119

Guest
Υπάρχει ένας οδηγός στο φόρουμ σχετικά με καθαρισμό cache & cookies εδώ. Επίσης παρακαλώ αποφύγετε τα πολλαπλά ποστ και χρησιμοποιήστε την επεξεργασία αν θέλετε να προσθέσετε κάτι στο μήνυμά σας.

Προς το παρόν έγινε συγχώνευση των δύο μηνυμάτων σας.
 
Κορυφή