• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Εξέλιξη κτιρίων από τα Events

Kαλησπέρα σας!!!:humanSmile
:coin::supply::kp::diamond:

Είμαι καινούργιος παίκτης! Έφτασα σε ένα σημείο σε event ( Eυλογία του Φοίνικα ) να μην μπορώ να ολοκληρώσω κάποιες αποστολές ! Και αυτό γιατί χρειάζονταν πολύ παραπάνω ώρες με την ακαδημία κλπ. κλπ.! Το ερώτημα μου είναι αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος και μετά την λήξη του event, να μπορώ να κερδίσω τέχνεργο για την εξέλιξη του κτιρίου μου;

 

Συνημμένα

  • Φοίνικας8.png
    Φοίνικας8.png
    339 KB · Προβολές: 7

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Με συγχωρείτε για τη καθυστέρηση της απάντησης, να ξέρετε ότι μπορείτε να μεταβείτε εάν θέλετε και στο Discord κανάλι του παιχνιδιού, για περισσότερα μπορείτε να διαβάσετε εδώ.

Όσο αφορά την ερώτησή σας, μετά τη λήξη των εκδηλώσεων, μπορείτε να λάβετε νέα τέχνεργα είτε απ' το Κωδωνοστάσιο είτε μέσω της Κατασκευής από Μαγική Ακαδημία τα οποία όμως κάθε 6 εβδομάδες αλλάζουν. Σχετικές ανακοινώσεις για διαθεσιμότητα βγαίνει στο discord κανάλι μας.
 
Κορυφή