• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.73

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser710

Guest
Δυστυχώς ούτε σε αυτήν την έκδοση βλέπω να έχει επιλυθεί το πρόβλημα με τη σωστή απόδοση όλων των link bonuses σε κάποια κτήρια σετ των events. Γνωρίζετε πότε θα επιλυθεί το θέμα; Θα υπάρχει και στο σετ του επερχόμενου event;
 

DeletedUser3

Guest
Θα βοηθούσε πολύ να μας εξηγήσετε αναλυτικά σε ποιο πρόβλημα αναφέρεστε, χρησιμοποιώντας το σύστημα υποστήριξης.

Υπήρχε ένα πρόβλημα με την απεικόνιση των πόρων που παράγονταν στα Σετ Κτιρίων, όμως ήταν καθαρά οπτικό και λύθηκε σε προηγούμενη έκδοση.
 

DeletedUser710

Guest
Καλημέρα σας.
Έχω ήδη, εδώ και καιρό (15/01/2019), επικοινωνήσει με την υποστήριξη. Η απάντηση ήταν πως είναι γνωστό ως πρόβλημα και έχει προωθηθεί στο τεχνικο τμήμα. Δεν ξέρω τι εννοείτε όταν λέτε "απεικόνιση", πάντως ως παράδειγμα για να καταλάβετε κι εσείς και οι συμπαίκτες μας, το σετ "Κουκουβάγιων του χιονιού" δεν αποδίδει τα ποσά από το πρώτο link, ενώ αποδίδει σωστά τους 3 πόντους γνώσης, δηλαδή το δεύτερο link. Το ίδιο και σε άλλο σετ που έχω.
 

DeletedUser3

Guest
Στο αίτημα υποστήριξης που θα μας κάνετε, παρακαλούμε γράψτε αναλυτικά τι "θα έπρεπε να αποδίδει" και "τι αποδίδει" το κάθε Σετ ώστε να το δούμε. Δεν μπορούμε αυτόκλητα να μπαίνουμε σε λογαριασμούς χρηστών χωρίς να υπάρχει ενεργό αίτημα υποστήριξης. οπότε θα χρειαστεί να το ξανακάνετε.
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Καλημέρα σας.
Έχω ήδη, εδώ και καιρό (15/01/2019), επικοινωνήσει με την υποστήριξη. Η απάντηση ήταν πως είναι γνωστό ως πρόβλημα και έχει προωθηθεί στο τεχνικό τμήμα. Δεν ξέρω τι εννοείτε όταν λέτε "απεικόνιση", πάντως ως παράδειγμα για να καταλάβετε κι εσείς και οι συμπαίκτες μας, το σετ "Κουκουβάγιων του χιονιού" δεν αποδίδει τα ποσά από το πρώτο link, ενώ αποδίδει σωστά τους 3 πόντους γνώσης, δηλαδή το δεύτερο link. Το ίδιο και σε άλλο σετ που έχω.
Αγαπητή Jaheira με λύπη θα ήθελα να σε ενημερώσω πως (επειδή κι εγώ είχα κάνει αντίστοιχο αίτημα και είχα λάβει αντίστοιχη απάντηση) το λάθος είναι καθαρά οπτικό όπως αναφέρει και ο NeoRomeo. Δηλαδή από κάποια στιγμή και μετά (από την αναβάθμιση δηλαδή και μετά άλλαξαν οι τιμές στο σετ και έτσι συνέχισα να παίρνω την ίδια ποσότητα που έπαιρνα και πριν αλλά νέες τιμές να αναγράφονται πια στο κυρίως κτήριο. (για την ακρίβεια το κάθε κτήριο ανέφερε πριν την αναβάθμιση και τη βασική και τη μπόνους από την ένωση ποσότητα ενώ τώρα όχι. Ή τουλάχιστον αυτό συνέβει στο δικό μου σετ)
 

DeletedUser710

Guest
@Vagos the Greek σε ευχαριστώ πολύ για την επεξήγηση. Τώρα κατάλαβα τι έχει γίνει. Ενώ θα έπρεπε (συμφωνα με το επίπεδο που το κέρδισα) να αναγράφει πχ 5000 μάνα +10000 +1 ΠΓ, το δικό μου γράφει 15000 παραγωγή (το σύνολο δηλαδή) αλλά και το 1ο link ενεργοποιημένο σαν να έπρεπε να μου δώσει άλλες 10000 (Τι καλά που θα ήταν!). Και πάλι σ' ευχαριστώ.

Σετ Κουκουβάγιων του Χιονιού-Στάβλος1.jpg
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Καλημέρα. Όσο και να ψάχνω δεν μπορώ να βρω αυτό το νέο σύστημα που δείχνει τα κτήρια με τα καλύτερα στατιστικά του event. Είμαι τόσο noobας, δεν φαίνεται μόνο στο δικό μου λογαριασμό ή είναι κάτι γενικότερο;
 
Κορυφή