• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.71

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
  • Πλέον είναι εφικτό για όλους να επισκεφθούν τους γείτονές τους και να δουν πώς διαχειρίζονται το διαθέσιμο χώρο τους!

Σιγουρα οτι φτιαχνετε ειναι στα υπερ και ευχαριστουμε αλλα ειναι τοσο σπουδαιο να δουμε πως εχει διαχειρσιστει ενας γειτονας τον χωρο απο το να φτιαχθει επιτελους να μπορουμε να βαζουμε ποντους στα θαυματα και απο την mobile εκδοση ??
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Συγνώμη προκαταβολικά για το spam αλλά την Πέμπτη δεν κάνουμε αναβαθμίσεις.Την Πέμπτη δεν κάνουμε τίποτα. Απλά βλέπουμε Τσιτσιπά!!!

Αλλά πέρα από την πλάκα θα συμφωνήσω κι εγώ με τον FoTiS 21 στο ότι περιμένουμε πως και πως τη δυνατότητα να μπορούμε να βάζουμε πόντους γνώσεις σε θαύματα άλλων. Σίγουρα όμως είναι το πρώτο βήμα το να μπορούμε να μπαίνουμε στην πόλη του άλλου
 

DeletedUser3

Guest
Συγνώμη προκαταβολικά για το spam αλλά την Πέμπτη δεν κάνουμε αναβαθμίσεις.Την Πέμπτη δεν κάνουμε τίποτα. Απλά βλέπουμε Τσιτσιπά!!!

Αλλά πέρα από την πλάκα θα συμφωνήσω κι εγώ με τον FoTiS 21 στο ότι περιμένουμε πως και πως τη δυνατότητα να μπορούμε να βάζουμε πόντους γνώσεις σε θαύματα άλλων. Σίγουρα όμως είναι το πρώτο βήμα το να μπορούμε να μπαίνουμε στην πόλη του άλλου

Σκοτεινές δυνάμεις δεν μου επιτρέπουν να τον δω. Ξέρω ότι μόλις τον δω, θα συμβεί ότι συμβαίνει και σε όποιο παιχνίδι του Παναθηναϊκού παρακολουθώ...
 
Κορυφή