• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.101

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
ΤΕΛΕΙΟ!!!!!! μπραβο πολυ χρησιμο εργαλειο!!!! ευχαριστουμε :)
 

gkeim

Νέο Μέλος
Πολύ χρήσιμη προσθήκη, ειδικά με τον τρόπο που γίνεται για τα μέλη της συντροφιάς (όχι τόσο εύχρηστο για την περίπτωση των γειτόνων, όπου θα προτιμούσα να μη χρειάζεται να επισκεφτώ την πόλη για να δω τη λίστα των θαυμάτων. Αλλά και πάλι είναι βελτίωση σε σχέση με πριν).
Μια παρατήρηση ωστόσο ως προς τη σειρά που εμφανίζονται τα θαύματα: δε βλέπω να είναι ανάλογη με τους πόντους που έχει πάρει το καθένα, εκτός κι αν κάτι δεν καταλαβαίνω καλά στις σημειώσεις της έκδοσης. Μικρό το κακό πάντως, δεν το θεωρώ τόσο σημαντικό.
Δεν έχω ελέγξει ακόμη τη mobile έκδοση, αλλά εκεί δε με ενδιαφέρει και τόσο πολύ.
 

Deleted User - 31021

Guest
Μπράβο σας με αυτό έχει σχεδόν ολοκληρωθεί η εφαρμογή στο κινητό το μόνο που μένει είναι να φτιάξετε και τις μάχες συγχαρητήρια 5 αστέρια σας έχω βάλει... Γενικά σα πρόταση θα προτιμούσα στο τουρνουά τα δώρα να ήταν υψηλότερα και οι μάχες λιγότερες με συνέπεια όμως οι μάχες με πολύ μεγαλύτερο στρατό καθώς δεν μπορώ να αφιερώνω τόσο χρόνο για να φτάσω στη κορυφή θα προτιμούσα να στηριζόταν πιο πολύ στην ικανότητά του να κάνω μάχες Παρα στο διαθεσημο χρόνο μου

Ευχαριστώ πολύ
 
Κορυφή