• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Απαντημένη] Εναλλακτική χρήση Τεχνουργημάτων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser134

Guest
Στην επόμενη αναβάθμιση του παιχνιδιού αυτό που δεν σου λένε ξεκάθαρα και πρέπει να στο πω εγώ είναι το εξής: (θα εξηγήσω και γιατί δεν στο λένε)

Δεν στο λένε ξεκάθαρα γιατί πολύ απλά κανένας δεν είναι σίγουρος για το αν θα αλλάξουν πορεία οι δημιουργοί (το έχουμε ξανά δει να γίνεται πολλές φορές ) και είναι λογικό γιατί όσο αφορά τους διαχειριστές θα πρέπει να είναι σίγουροι...αλλά εμείς που δεν είμαστε διαχειριστές μπορούμε να ελπίζουμε ;) ότι είναι έτσι που τα λέω...
  1. Θα προστεθεί άλλη μία φυλή και άλλη μια "σειρά" ερευνών το πιο πιθανόν είναι πως θα είναι νεράιδες....
  2. Θα προστεθούν νέες μονάδες που σημαίνει ότι θα έχει να κάνει με τις νεράιδες και ίσως το πιθανότερο όχι αναβάθμιση μονάδων αλλά εξέλιξη των μάγων - μαγισσών ίσως και άλλων μονάδων (εξέλιξη)
  3. Εδώ μπαίνει αυτό που σε ενδιαφέρει και έχει να κάνει με τα τεχνουργήματα (άγνωστο όμως για το ποια θα είναι αυτά , θεωρώ ότι θα είναι αυτά που δεν "χρειάζεσαι" για να ενεργοποιήσεις κάποια μαγικά στις πόλεις σου με άγνωστα αποτελέσματα (προς το παρόν)...
  4. Άλλο ένα χαρακτηριστικό είναι ότι θα μπορείς να πηγαίνεις σε επαρχίες μαζί με συμμάχους αλλά εδώ είναι το πιο μεγάλο μυστήριο γιατί δεν ξέρουμε αν είναι εβέντ απλά ή αν υπάρχει συνεχόμενα (μάλλον το δεύτερο)
Οπότε όλο και κάπου θα χρειαστούν σίγουρα τα τεχνουργήματα και καλό θα ήταν να έχετε και καλές σχέσεις με τα μέλη των συμμαχιών σας γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι βοήθεια θα χρειαστείτε...

Και για να τελειώνω όσο αφορά την πρόταση σου..είναι δύσκολο τώρα αυτή την στιγμή να συμφωνήσει κάποιος μαζί σου απλά και μόνο γιατί είναι ήδη προς δρομολόγηση για το πως θα χρησιμοποιηθούν τα τεχνουργήματα....θα περιμένουμε να δούμε και μετά θα το ξανά συζητήσουμε και πάλι....πάντως αν δεν ισχύσουν τα παραπάνω καλό θα ήταν να έχουμε εναλακτικές ιδέες και προτάσεις οπότε έχεις 1+ από μένα όχι τόσο για την ιδέα αλλά για την προσπάθεια σου να βρεις εναλακτικές...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30

Guest
Ευχαριστω για την απανταση και την καπως ασαφες εξηγηση μπορω να πω, αλλα θα ξανα συπληρωσω οτι η εταιρια προχωραει με βαση τις δικα της θελω με τα δικα της κριτηρια, καποιες αλλαγες μας αρεσουν καποιες οχι..

Εδω εγω εκανα μια συγκεκριμενη προταση η οποια εχω την βεβαιωση οτι προωθηκε απο την ομαδα διαχειρισης..
Τωρα σιγουρα και εαν υπαρχει καποια καλυτερη ιδεα και εγω θα την επικροτουσα αλλα προς το παρων δεν βλεπω κατι και οσο δεν βλεπω κατι θα συνεχιζω να ποσταρω τις δικες μου ιδεες-αποψεις ..
 
Κορυφή