• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Ελκυστικες προσφορες απο το παιχνιδι

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
τους τελευταίους 3 μηνες γινεται το εξης στις προσφορες που κανει η εταιρια ειτε για αγορα διαμαντιων ειτε για φουντουκια ειτε για αγορα στρατου ειτε όπως τωρα με την προσφορα στις επεκτάσεις.ενω παταω απορριψη προσφορας το συστημα συμπεριφέρεται σαν να εχω δεχτει και αυτοματως βγαζει χρονομετρο πανω δεξια.Και ρωταω γιατι θα πρεπει να γινεται αυτό αφου δεν εχω δεχτει την προσφορα ουτε σκοπευω να την εκμεταλευτω? ευχαριστω πολυ
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: aeolo

DeletedUser118

Guest
Ας το δούμε από την πλευρά του τμήματος πωλήσεων:

  1. Σου κάνει μία προσφορά εμφανίζοντας ένα παράθυρο το οποίο σου δείχνει ξεκάθαρα τι αγοράζεις.
  2. Έχεις δύο επιλογές:
    1. Τη δέχεσαι κι εφόσον είναι προφοράς μια και μόνο αγοράς χάνεται μόλις την αγοράσεις.
    2. Την απορρίπτεις.
  3. Στην Περίπτωση 2.2. θα μπορούσε απλά να εξαφανίσει για πάντα την προσφορά, αλλά ο πωλητής οφείλει να προσπαθήσει να σε μεταπείσει. Άρα έχει δύο επιλογές:
    1. Σου εμφανίζει συνεχώς το παράθυρο προσπαθώντας να σε πείσει, αλλά αυτό θα είχε ως αποτέλεσμα να σου σπάσει τα νεύρα.
    2. Προσθέτει ένα εικονίδιο που αφορά την προσφορά κάπου διακριτικά στην οθόνη ώστε να το βλέπεις να δελεάζεσαι. Αν δεν αγοράσεις σε κάποιες ώρες απλά έχασες την προσφορά, αλλά τουλάχιστον ο πωλητής προσπάθησε.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
ο αποδεκτης της οποιας προσφορας όμως είμαι εγω και όχι ο πωλητης.δεχομαι πως αυτή είναι η δουλεια του πωλητη.μα πρεπει και ο πωλητης να καταλαβει και τη δικια μας πλευρα.αν θελω κατι θα αγορασω αν όμως πατησω απορριψη πρεπει να το δεχτει....μη δεχομενος λοιπον την απορριψη και επιμενοντας το κανει ακομα πιο εκνευριστικο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: aeolo

DeletedUser118

Guest
Δεν πιστεύουμε ότι είναι τόσο ενοχλητικό το εικονίδιο των προσφορών.

Παρόλα αυτά, αν και γνωρίζουμε ήδη ότι δεν θα υπάρξει καμία αλλαγή, θα ενημερώσουμε την εταιρεία για τον εκνευρισμό σας.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
το επιθετικο μάρκετινγκ με ενοχλεί.αν θελει καποιος να παρει μια προσφορα θα την παρει.αυτό πιστευω
 
  • Like
Αντιδράσεις: aeolo

DeletedUser118

Guest
Δεν είστε ο μόνος που σας ενοχλεί το επιθετικό μάρκετινγκ, υπάρχουν πολλοί.

Από εκεί και πέρα είναι κι αυτό μία μέθοδος, και δυστυχώς για εμάς ή όσους ενοχλούνται έχει αποδειχθεί ότι είναι ιδιαίτερα αποτελεσματικό.
 

DeletedUser3

Guest
Βασικά, θα μπορούσε να είχε και διαφημίσεις και παράθυρα που θα πετάγονταν παντού όταν θα ήθελε κάποιος πχ να παίξει στο Τουρνουά, όμως συνειδητά δεν γίνεται.

Αντί αυτού, λίγη υπομονή για μερικές ώρες δεν θεωρούμε ότι επηρρεάζει την εμπειρία σας στο παιχνίδι.
 
Κορυφή