• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ & ΕΡΕΥΝΕΣ

  • Δημιουργός θέματος smartdodo
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλημερα σας ,
εχω δυο ευλογες αποριες , η πρωτη ειναι θα υπαρξουνε και αλλες ερευνες για τη τεχνολογια ?
η δευτερη και η πιο βασικη ειναι εφοσον τελειωσω της ερευνες και παρω οτι επεκτασεις εχω να παρω ?
τι γινεται εαν παιρνω επεκτασεις απο το χαρτη ? θα πανε αποθηκη ? και τι θα της κανω εφοσον δεν θα της χρησημοποιησω ?
θα ανοιξει και αλλο η πολη μας η μενει ως εχει ?
εγω συγκεκριμενα απο την ερευνα εχω να παρω ακομα 6 επεκτασεις και θα μεινουνε μονο δυο να παρω απο το χαρτη . μολς της παρω και αυτες και συνεχιζω και κανω μαχες , ο σκοπος μου θα ειναι μονο να εξερευνησω αλλους παιχτες ?
το παιχνιδι αυτο δεν θα πρεπει να εχει στασιμοτητα αλλα μια καλη συνεχεια ωστε οι παιχτες να ενδιαφερθουνε περισσοτερο ωστε να αναπτυξουνε σωστα τη πολη τους .
σας ευχαριστω εκ'των προτερων για τις διευκρινησεις που θα μας δωσετε .
smartdodo
 

DeletedUser118

Guest
Οποιαδήποτε αλλαγή πραγματοποιείται στο παιχνίδι, είτε σε νέο περιεχόμενο, είτε σε βελτίωση υπάρχοντος ανακοινώνεται άμεσα και έγκαιρα.
Άρα σε περίπτωση νέου περιεχομένου θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση στο φόρουμ και στο παιχνίδι.

Οι επεκτάσεις δεν χάνονται απλά συγκεντρώνονται και μπορούν να χρησιμοποιηθούν "ίσως" στο μέλλον. Ένα είναι σίγουρο οι δημιουργοί έχουν γνώση και τίποτα δεν πάει ούτε και θα πάει χαμένο.
 
Κορυφή