• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 2ο

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Προφανώς και αναφερόσασταν σε μένα, διότι τους ελέγχους για παραβάσεις κανονισμών εντός παιχνιδιού και στο forum τους κάνω εγώ. Τα άλλα μέλη της ομάδας διαχείρισης έχουν άλλες αρμοδιότητες. Δεν με υποχρεώνει κάποιος να αποκαλύψω το οτιδήποτε για εμένα και ναι είναι νόμιμο δικαίωμα μου και επαναλαμβάνω πως δεν σας αφορά. Δεν θα τροφοδοτήσω άλλο την εμμονή σας για να μάθετε ποιος είμαι στη πραγματικότητα, το θέμα πάει εκτός παιχνιδιού και δεν κουράζουμε άδικα και τους υπόλοιπους παίκτες που δε φταίνε σε τίποτα. Για οτιδήποτε άλλο που δεν αφορά το παιχνίδι, παρακαλώ χρησιμοποιήστε άλλο μέσο και όχι το forum του παιχνιδιού.
 
Ειπα πριν αρκετο καιρο οτι αποσυρομαι απο το φορουμ, αλλα οπως κανω και με τα νεκροταφεια, περναω που και που να αναψω κανα καντηλι. Ουτε εχω σκοπο να ξαναρχισω να ασχολουμαι. Επειδη ομως προφανως ειδατε το like που εκανα στον tatria και επειδη ακουω ηδη τα ψιθυρισματα στο κεφαλακι σας οτι (ισως, σιγουρα, στανταρ) ειναι διπλος λογαριασμος μου, δεν ειναι.
Αυτα, καλη αναπαυση, ελαφρυ να ειναι το 2023 στο φορουμ.
Βλεπεις να σε αναφερω πουθενα; Ή ηθελες να πιστεψεις τοσο πολυ οτι αναφερομαι σ' εσενα; Αιτιολογησα το like που εκανα, μετα απο παρα πολυ καιρο. Ειδες να μπαινω σε τιποτα λεπτομερειες; Σορρυ ρε φιλεναδα, δεν ηξερα οτι την ειχες εσυ τη μυγα, αλλα δε σε σκεφτομουν και ιδιαιτερα οταν το εγραψα αυτο. Ωστοσο, θα συμφωνησω μαζι σου, κουραζουμε αδικα τους υπολοιπους παικτες. Δεν εχω καταλαβει πληρως πως, αν δε θελουν ας μην τα διαβασουν, αλλα ετσι κι αλλιως δε βγαζει πουθενα. Απλα σκεψου οτι αν δε μου απαντουσες επι προσωπικου, δε θα ειχε γινει τιποτα απ' ολα αυτα.
 
Κορυφή