• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων, στο email αυτη τη φορα.
Πριν σπευσετε να μου δωσετε οδηγιες σας ενημερωνω πως ειναι ολα οπως πρεπει, διπλοτσεκαρισμενα.
Γνωριζω πολυ καλα πως δεν γινεται να ξανασταλει και οτι τα εχασα, αλλα οφειλω να σας ενημερωσω οτι συνέβη.
 

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων, στο email αυτη τη φορα.
Πριν σπευσετε να μου δωσετε οδηγιες σας ενημερωνω πως ειναι ολα οπως πρεπει, διπλοτσεκαρισμενα.
Γνωριζω πολυ καλα πως δεν γινεται να ξανασταλει και οτι τα εχασα, αλλα οφειλω να σας ενημερωσω οτι συνέβη.
Ούτε εγώ ακόμα, αλλά μπορούμε να περιμένουμε λίγο. Μπορεί και να αποφάσισαν να το καταργήσουν!! Για να δουμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: EPAN
Καλησπερα,τον τελευταιο καιρο μου συμβαινει συχνα ,δεν μου στελνουν το δωρο ,εχω αλλαξει ακομα και το εμαιλ αλλα αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα... και μονο οταν στειλω μηνυμα στην υποστηριξη μου τα βαζουν απευθειας, αλλα δεν το θεωρω σωστο να γινεται συνεχως η ιδια διαδικασια, να πρεπει δηλ. να παραπονιεμαι για να τα παρω. Αν θελουν να ναι δικαιοι ή θα στελνουν σε ολους το δωρο ή ας το καταργησουν...
 
Οχι, εξακολουθουν να στελνουν κανονικα....
Το συγκεκριμενο οπως εμαθα σταλθηκε στη 13:05 χθες 24/1/23
 

sotos54

Νέο Μέλος
και εγω για μια ακομη φορα δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων να σας ενημερωσω οτι τα εχω τσεκαρει spam κ.λ.π.
 

parislifeguard

Νέο Μέλος
Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων, στο email αυτη τη φορα.
Πριν σπευσετε να μου δωσετε οδηγιες σας ενημερωνω πως ειναι ολα οπως πρεπει, διπλοτσεκαρισμενα.
Γνωρίζω πολύ καλά πως δεν γίνεται να ξανασταλεί και ότι τα έχασα, αλλά οφείλω να σας ενημερώσω οτι συνέβη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j.k.

gkeim

Νέο Μέλος
Επειδή είναι σχετικό, το συνεχίζω. Εδώ και αρκετούς μήνες (από τα event του Αυγούστου και μετά) έχει σταματήσει να μου έρχεται το συγκεκριμένο mail. Τις προηγούμενες φορές που "ενόχλησα" την υποστήριξη, μου πιστώσανε εκ των υστέρων το δώρο, χωρίς ωστόσο να επιλυθεί το πρόβλημα. Αυτή τη φορά δεν έγινε ούτε καν αυτό, απλά μου είπανε ότι ενημερώσανε και την Innogames. Οπότε θεωρείται, φαντάζομαι, δεδομένο ότι πλέον δεν πρόκειται να λάβω το συγκεκριμένο δώρο. Ειλικρινά με έχει κουράσει πολύ το συγκεκριμένο θέμα και νιώθω ότι θα ξεκινάω κάθε φορά με μειονέκτημα. Πραγματικά, αν δε μπορείτε να εξασφαλίσετε το συγκεκριμένο για όλους (ξέρω τουλάχιστον ένα άτομο ακόμη από τη συντροφιά μου με το ίδιο πρόβλημα, φαντάζομαι δεν είμαστε και οι μόνοι) θα πρέπει ή να βρείτε εναλλακτικό αξιόπιστο τρόπο ή να το καταργήσετε τελείως.
ΥΓ. Εννοείται πως κι εγώ κάθε φορά έχω κάνει όλους τους ελέγχους που προτείνονται και μία και δύο φορές...
 

gkeim

Νέο Μέλος
μηπως εχετε διπλους λογαριασμους και ερχεται μονο στον ενα
Όχι, δεν έχω διπλό λογαριασμό και δεν είχα ποτέ. Απλά κάποια στιγμή καταργήθηκε το αρχικό e-mail που είχα δηλώσει και αναγκαστικά έβαλα καινούριο (το έχω αναφέρει πολλάκις στην υποστήριξη), νομίζω από τότε ξεκίνησε το πρόβλημα.
 

gkeim

Νέο Μέλος
Και για ακόμη ένα event, το πρόβλημα παραμένει, παρά τις συνεχείς επικοινωνίες κάθε φορά με την υποστήριξη. Πολύ απογοητευτική η αντιμετώπιση του συγκεκριμένου θέματος... Και πολύ εκνευριστικό, να ξεκινάω κάθε φορά σε σχέση με τους υπόλοιπους με μειονέκτημα... Άντε να το "μαλακώσω" λίγο αυτό, καθώς κάποιες φορές μου είχανε πιστώσει το δώρο, μετά τα παράπονά μου.
 

gkeim

Νέο Μέλος
Και φυσικά, σιγά μην ασχοληθεί κανείς με το θέμα. Για ακόμη ένα event, πάλι το ίδιο πρόβλημα, πάλι δεν πήρα τίποτα. Μιλάμε για το απόλυτο "γράψιμο".
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Ελέγξτε παρακαλώ τη παρακάτω σελίδα
https://support.innogames.com/data-usage

και ελέγξτε εάν έχετε τσεκαρισμένες όλες τις επιλογές, διότι ο έλεγχος επέστρεψε ότι έχετε μπλοκαρισμένες τις προωθήσεις (CRM). Και γενικότερα όσοι αντιμετωπίζουν πρόβλημα, ελέγξτε τη παραπάνω σελίδα.
 

gkeim

Νέο Μέλος
Αφαιρέθηκε η εικόνα λόγω προβολή προσωπικών δεδομένων
Εγώ πάντως βλέπω αυτό στις ρυθμίσεις (δεν τις έχω αλλάξει):
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Θα ενημερώσουμε ξανά το τεχνικό τμήμα. Για την ώρα, η εικόνα αφαιρέθηκε λόγω ότι φαινόντουσαν προσωπικά σας δεδομένα.
 

gkeim

Νέο Μέλος
Με άλλο ένα event να πλησιάζει στο τέλος του, και πάλι δεν έγινε απολύτως τίποτα για να λυθεί το πρόβλημα. Εδώ και ένα χρόνο σχεδόν γράφω για το θέμα: στην υποστήριξη, στο φόρουμ. Το αποτέλεσμα το ίδιο πάντα: απόλυτο μηδέν. Επιτέλους ή λύστε το ή βρείτε άλλο τρόπο, ώστε να παίζω με τους υπόλοιπους παίκτες με τους ίδιους όρους.
 
Κορυφή