• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Για τα 400 διαμάντια στο τέλος των νάνων

Fanfan

Νέο Μέλος
Καλήμερα,μου είπε μια σύντροφος ότι περνούμε 200 διαμάντια όταν τελειώνουμε τα αρχεία θαύματα των νάνων και 200 διαμάντια όταν τελειώνουμε προηγμένοι ανιχνευτές, εγώ πήρα μόνο τα πρώτα 200 διαμάντια, γιατί ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για της εξηγήσεις

http://prntscr.com/hmv2xl
 

DeletedUser3

Guest
Η αποστολή που δίνει Διαμάντια στο τέλος των Φιλοξενούμενων Φυλών, απαιτεί την ολοκλήρωση της έρευνας των Αρχαίων Θαυμάτων και δίνει 200 Διαμάντια.

Δεν υπάρχει άλλη αποστολή η οποία να δίνει Διαμάντια με το τέλος μιας Φιλοξενούμενης Φυλής, άρα δεν είναι 400 τα Διαμάντια, αλλά 200.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

DeletedUser710

Guest
Καλήμερα,μου είπε μια σύντροφος ότι περνούμε 200 διαμάντια όταν τελειώνουμε τα αρχεία θαύματα των νάνων και 200 διαμάντια όταν τελειώνουμε προηγμένοι ανιχνευτές, εγώ πήρα μόνο τα πρώτα 200 διαμάντια, γιατί ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για της εξηγήσεις

http://prntscr.com/hmv2xl

Τα δεύτερα 200 διαμάντια που λες, δεν σου τα δίνει η αποστολή "Κάνε έρευνα για προηγμένους ανιχνευτές". Σου τα έδωσε μόλις ξεκλείδωσες το σεντούκι στο Κεφάλαιο VII (Νεράϊδες).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

Fanfan

Νέο Μέλος
Η αποστολή που δίνει Διαμάντια στο τέλος των Φιλοξενούμενων Φυλών, απαιτεί την ολοκλήρωση της έρευνας των Αρχαίων Θαυμάτων και δίνει 200 Διαμάντια.

Δεν υπάρχει άλλη αποστολή η οποία να δίνει Διαμάντια με το τέλος μιας Φιλοξενούμενης Φυλής, άρα δεν είναι 400 τα Διαμάντια, αλλά 200.
Καλησπερα, ευχαριστω πολυ αλα η κοπελα επινει
Η αποστολή που δίνει Διαμάντια στο τέλος των Φιλοξενούμενων Φυλών, απαιτεί την ολοκλήρωση της έρευνας των Αρχαίων Θαυμάτων και δίνει 200 Διαμάντια.

Δεν υπάρχει άλλη αποστολή η οποία να δίνει Διαμάντια με το τέλος μιας Φιλοξενούμενης Φυλής, άρα δεν είναι 400 τα Διαμάντια, αλλά 200.
Καλησπέρα, τη να πω η κοπέλα σύντροφος επιμένει, εγώ μένω στα λόγια σας, Ευχαριστώ και Καλό απόγευμα
 

Fanfan

Νέο Μέλος
Τα δεύτερα 200 διαμάντια που λες, δεν σου τα δίνει η αποστολή "Κάνε έρευνα για προηγμένους ανιχνευτές". Σου τα έδωσε μόλις ξεκλείδωσες το σεντούκι στο Κεφάλαιο VII (Νεράϊδες).
Τα δεύτερα 200 διαμάντια που λες, δεν σου τα δίνει η αποστολή "Κάνε έρευνα για προηγμένους ανιχνευτές". Σου τα έδωσε μόλις ξεκλείδωσες το σεντούκι στο Κεφάλαιο VII (Νεράϊδες).
Καλησπέρα, Ευχαριστώ και Καλό απόγευμα
 
Κορυφή