• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Γιατι να μην το παρατησω.?

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Απρεπής συμπεριφορά
Καλημερα. Διαπιστωσα οτι στο κωδωνοστασιο απο το πρωτο κεφαλαιο (καινουργια βλακεια αυτο). Αυξησαν και τα χρηματα με τα αγαθα αν θες ''διαπραγματευση'' και τον στρατο αν θελεις να το λυσεις με πολεμο. Με αποτελεσμα να χανουμε πολλα περισσοτερα ειτε σε αγαθα και χρημματα αν παμε με διαπραγματευση και με μαχη να χανουμε πολλυ περισσοτερο στρατο.? Για να κερδιζουμε τι.? 500 αποσπασματα ξορκιων.? Πες μου φιλε μου γιατι να μην το παρατησω τελειως το ηλιθιο παιχνιδι.? Νευριαζω. NΑΙ ΤΣΑΝΤΙΖΩΜΕ. Και ΤΣΑΝΤΙΖΩΜΕ με τους γυφτους ιδιοκτητες γιατι νομιζουν οτι εχουν κανα σπουδαιο παιχνιδι για να σπαταλαμε τον χρονο μας. Ενω ειναι τελειως ηλιθιο παιχνιδι. ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ. Και ενω εχω το καινουργιο playstation και χθες επαιζα το Resident evil 4 ολη μερα (λογο και της αργιας) ΓΙΑΤΙ λοιπον ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ γιατι ΦΙΛΕ ΜΟΥ να κατσω να ασχολουμε με αυτην την ανοητη παπαρια.? Το αφηνω σε σας τους διαχειριστες λοιπον. Γιατι εχω διαθεσει τον χρονο μου και δεν θελω να τον σπαταλαω τζαμπα. Πειτε τους η αλλαζουν τα πραγματα Η ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. Και τα δηθεν......αντε να μην πω καμια βαρια κουβεντα.........δηθεν ''ΔΩΡΑ'' τους να μην πω που να τα βαλουν. Γιατι εχω ευγενεια αλλα την χανω την ευγενεια μου οταν με εμπαιζουν. Και αυτο κανουν οι ιδιωκτητες. Αισθανωμε οτι με εμπαιζουν. ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΕΡΧΩΜΕ. Αρχηγος συντροφιας. Αλλο ατομο αυτο αν θελεται να σας πω ονομα. Το εχει εγκαταλειψει. Μιλησαμε πριν μπω στο κεφαλαιο ''στοιχεια'' εγω και αυτη ειχε την πυλη και ενα καναλι να μπειτε τωρα λοιπον. Εγω κοντευω να τελειωσω το κεφαλαιο αυτο και αυτη εχει μεινει ακομα με την πυλη και το ενα καναλι. Καποια στιγμη οπως παει θα μεινουν τρεις και ο κουκος εδω μεσα. ΑΥΤΟ ΤΟΝΗΣΤΕ στους γυφτους ιδιωκτητες.
 
Αν δεν σε καλύπτει το παιχνίδι παράτησε το. Δεν σε υποχρεώνει κανείς να παίξεις με το ζόρι. Και εμείς δεν είμαστε ευχαριστημένοι με τα δώρα αλλά παίζουμε για την παρέα. Όσο για την αρχηγό προφανώς το βαρέθηκε κ το παράτησε. Έχεις επιλογή να πας σε άλλη ομάδα αν δε σου κάνει αυτή.
 
Κορυφή