• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Βιβλιοθηκη Σεληνολιθου

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!! Ειναι κανεις εδω.? Ακουει κανεις.? Στην δικια μου πολη απουσιαζει η βιβλιοθηκη σεληνολιθου απο τις κατασκευες.......SILVER ALERT.......Εχει γινει σπανιο ειδος σαν τους δεινοσαυρους. Εκτος και αν βγαινει μια φορα τον χρονο. Εχω πηξει στους στιβους των επιτελικων ορκ μερα παρα μερα και καποια αλλα κτηρια που βγαινουν ξανα και ξανα ενω η βιβλιοθηκη αφαντη
 

j.k.

Chef
Αν έχεις στο απόθεμα έστω και 1 δεν σου βγάζει άλλη.
Αν δεν έχεις καθόλου τότε κάποια στιγμή θα σού εμφανίσει.
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Αν έχεις στο απόθεμα έστω και 1 δεν σου βγάζει άλλη.
Αν δεν έχεις καθόλου τότε κάποια στιγμή θα σού εμφανίσει.
Αν ενοεις <<ΑΠΟΘΕΜΑ>> τα <<ΣΥΛΕΧΘΕΝΤΑ>> εκει δεν εχω.....Για να τα ξεκαθαρισουμε λιγακι......Εχω μια μεσα στην πολη μου κομπλε. Αλλα αν δεν μου βγαλει αλλη πως γινεται τοτε καποιοι αλλοι και εχουν μεχρι και τεσσερεις.?.....Εχω δει εγω σε μια πολη μεσα τεσσερεις. Πως.?
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Θα δείς και λογαριασμούς με περισσότερα σέτ βιβλιοθήκης. Υπήρχε παλιότερα ως δώρο στο Κωδωνοστάσιο επί το πλήστον στο 3ο επίπεδο αλλά έχει καταργηθεί.
Προσωπικά έχω 8 στην πόλη και 10 στην αποθήκη.
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καταλαβα.......εγω παιζω το παιχνιδι 8 μηνες μονο.....οποτε δεν ξερω τι γινωταν.......καλως τοτε παω πασο......
 
Η αληθεια ειναι πως σταματησαν, κι εγω εχω να τα δω καιρο. Επισης, ηταν ολοκληρο σετ για να σου δωσει ολα τα δωρα, εκτος απο τη βιβλιοθηκη σεληνολιθου (4x4)θελει μαζι πυλη σεληνολιθου(4x1), ατελειωτο παπυρο (2x1), φυτο μανα (1x1) και δεντρο που παραγει ρητινη (1x1). Αλλιως μονο του δεν αξιζει να το βαλεις. Μπορει να τα ξαναδωσουν καποια στιγμη στην ακαδημια μαγειας, ποιος ξερει. Ειναι απο τα καλα σετ.
 
Κορυφή