• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Προωθημένη] Αριθμος προσφορων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16

Guest
Καλημέρα,

Σήμερα παρατηρησα οτι ειχα 4 φορές παραπάνω πολυτιμους λιθους απο τις τα αλλα αγαθα της 3ης εποχης..
Ετσι ειπα να τα εξισσοροπησω λιγακι βαζωντας προσφορες στην αγορα...
Πήρε ώρα να βάλω αυτες τις 4 σελίδες 300αρων προσφορων..
Η ιδεα μου ειναι η ενσωματωση ενος πολλαπλασιαστή... κάτι σαν αυτο ισως... http://prntscr.com/8yu0go
Τι λετε?
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
εγω συμφωνω. επισης εγω ειχα προτεινει να μπορεις να παρεις οσο θελεις απο μια προσφορα. ετσι ο ενας παικτης θα μπορει να βαλει μια προσφορα π.χ. των 2.000 και ο καθε παικτης θα μπορει να παρει π.χ 100, ο αλλος 300 κτλ.
 

DeletedUser30

Guest
Ολες οι ιδεες ειναι καλες το θεμα ειναι ποιες ειναι υλοποιησιμες και ποιες οχι..
Επισης μετραει η διαθεση της εταιριας σε τι αλλαγες εχει σκοπο να προχωρησει στο βασικο της κορμο κομματι το οποιο ανηκει η αγορα..
 

DeletedUser118

Guest
Όλες οι ιδέες προωθούνται στην εταιρεία και πιστέψτε μας οι περισσότερες υλοποιούνται αρκεί να είναι δυνατό κάτι τέτοιο και να μην "χαλάει" το παιχνίδι και το περιβάλλον χρήστη.

Η συγκεκριμένη ιδέα είναι καλή. Πολύ καλή.
 
Κορυφή