• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Απόδοση Ρούνων μετά από ολοκλήρωση Επαρχίας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser80
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser80

Guest
Καλημερα.Εχθες κανοντας καποιες μαχες παρατηρησα οτι.
Σε συγκεκριμενα σημεια του χαρτη εκει που υπαρχουν καποιες επαρχιες οταν τελειωνει μια μαχη χρειαζετε να κανω ανανεωση για να να ξεκολησει το παιχνιδι.Δεν ειναι σε ολο τον χαρτη αλλα σε καποιο σημειο που κολλαει επαναλαμβανομενα.Αυτο εχει σαν αποτελεσμα οτι με την ολοκληρωση της επαρχιας να μην γνωριζω τι εχω αποκτησει, απο πλευρας ρουνων.
Θα ηθελα να ρωτησω αν ο ρουνος χανεται επειδη κολαει στο συγκεκριμενο σημειο και αν καποια στιγμη θα διορθωθει το συγκεκριμενο προβλημα.
 

DeletedUser232

Guest
Καλησπερα σας,

Το προβλημα με τον χαρτη αναμενεται να διορθωθει με την αυριανη αναβαθμιση. Δεν ειναι σιγουρο οτι θα συμβει αυτο καθως το προβλημα ειναι ιδιαιτερα περιπλοκο και με πολλους παραγοντες.

Οσον αφορα τους ρουνους, λογικα, προστιθενται κανονικα. Μπορειτε και μονος σας να το επιβεβαιωσετε γνωριζοντας ποσα θραυσματα εχετε στην κατοχη σας πριν και μετα την ολοκληρωση της επαρχιας.
 

DeletedUser80

Guest
Καλησπερα.Δεν μπορεσα να το εξακριβωσω αυτο αφου εκανα μαχες σε 29 επαρχιες,Οποτε ηταν λιγο δυσκολο να το διαπιστωσω.Απο την μια επαρχια στην αλλη πηγαινα απευθειας και στο τελος κοιταξα απλα τι ρουνους ειχα μαζεψει.
 

DeletedUser30

Guest
Τους παιρνεις κανονικα τους ρουνους αδερφε, μου ειχε συμβει και εμενα παλιοτερα ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή