• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αποχώρηση από την Ομάδα Διαχείρισης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser232
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser232

Guest
Καλήσπερα αγαπητά μέλη της κοινότητας,

Μετά απο σχεδόν δύο χρόνια στην Ομάδα Διαχείρισης του παιχνιδιού ήρθε η ώρα για μένα να κλείσει αυτός ο κύκλος.

Θέλω να πιστεύω οτι υπήρξα δίκαιος απέναντι σε όλα τα μέλη της κοινότητας εδώ στο φόρουμ αλλά και στο support.
Επίσης, θέλω να πιστεύω οτι έβαλα και εγώ το λιθαράκι μου στην εξέλιξη της ελληνικής κοινότητας, από τον πρώτο καιρό του παιχνιδιού μέχρι και σήμερα.

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον Neoromeo για την εμπιστοσύνη και την βοήθεια του όλο αυτό το διάστημα.
Ευχαριστίες θα ήθελα να δώσω και στα υπόλοιπα μέλη της ΟΔ για την βοήθεια τους και την άψογη συνεργασία που είχαμε.

Να 'στε πάντα καλά!

The Sentinel
 

DeletedUser3

Guest
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε από καρδιάς τον αγαπητό φίλο @The Sentinel για τις όμορφες στιγμές που περάσαμε (και εδώ), για τη συνεχή παρουσία του όποτε το απαιτούσαν οι περιστάσεις καθώς και για τη βοήθεια που προσέφερε στην ομαλή λειτουργία της ελληνικής Κοινότητας αυτά τα περίπου 2 χρόνια που υπήρξε μέλος της Ομάδας του Elvenar.

Θέλουμε να του ευχηθούμε καλή τύχη και επιτυχία στις υποχρεώσεις του (οι οποίες απαιτούν αρκετή υπομονή και επιμονή)!!!

Είμαστε σίγουροι ότι πήρε αρκετούς Πόντους Γνώσης από το μαγικό κόσμο του Elvenar και θα τους χρησιμοποιήσει με το βέλτιστο τρόπο εκεί έξω!

Καλή επιτυχία στις μελλοντικές αποστολές!
 

DeletedUser118

Guest
Αγαπητέ @The Sentinel θα ήθελα κι εγώ να σε ευχαριστήσω με τη σειρά μου, για την πολύτιμη βοήθεια σου όσο καιρό ήσουν στην Ομάδα του Elvenar.

Αποτέλεσες σημαντικό μέλος και βοήθησες στο χτίσιμο της ελληνικής κοινότητας, κι αυτή ήταν η δυσκολότερη αποστολή που φέραμε εις πέρας.

Σε ευχαριστούμε για την βοήθεια σου και που στάθηκες άξιο μέλος της Ομάδας του Elvenar και της Κοινότητας μας.


Καλή συνέχεια σε ότι κι αν κάνεις.

Πάντα επιτυχίες και όπως είπε και ο @NeoRomeo ξόδεψε με το βέλτιστο τρόπο τους Πόντους Γνώσεις σου!
 

DeletedUser119

Guest
Ευχαριστούμε The Sentinel για τον χρόνο που αφιέρωσες στη διαχείριση του παιχνιδιού και του Φόρουμ. Προσωπικά εύχομαι καλή τύχη και καλή επιτυχία σε ό,τι ακολουθεί στη ζωή σου από εδώ και στο εξής. Ήταν 2 πολύ ευχάριστα χρόνια συνεργασίας.

Εις το επανιδείν!
 
Κορυφή