• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αποστολη στο event του Φοινικα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser665
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser665

Guest
Καλημερα. Σε μια απο τις αποστολες, μου ζηταει να επιλυσω 12 συναντησεις ή να αγορασω 12 ποντους γνωσεις. Το προβλημα ειναι: αγορασω δυο τα οποια μου πιστωθηκαν κανονικα. Στην συνεχεια επιλυσα συναντησεις αλλα δεν που πιστωθηκαν στην αποστολη. Μου γραφει ακομη 2 απο 12. Ειμαι καινουργιος παικτης και ακομα το μαθαινω το παιχνιδι, οποτε κανω κατι λαθος ή συμβαινει κατι αλλο? Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

DeletedUser3

Guest
Οι αποστολές οι οποίες ζητάνε να ικανοποιηθεί μία από τις 2 συνθήκες, ολοκληρώνονται μεν μόλις ικανοποιηθεί μία από τις 2 συνθήκες, η μπάρα προόδου όμως ενημερώνεται σύμφωνα με τη συνθήκη η οποία έλαβε πρώτα ενημέρωση.

Στην περίπτωσή σας λοιπόν, θα παρατηρήσετε πρόοδο της μπάρας εάν αγοράσετε 2 πόντους γνώσης, αλλά η αποστολή μπορεί να ολοκληρωθεί και όταν επιλύσετε 12 Συναντήσεις, χωρίς όμως να μπορείτε να παρατηρήσετε την πρόοδό τους.
 

DeletedUser665

Guest
Οι αποστολές οι οποίες ζητάνε να ικανοποιηθεί μία από τις 2 συνθήκες, ολοκληρώνονται μεν μόλις ικανοποιηθεί μία από τις 2 συνθήκες, η μπάρα προόδου όμως ενημερώνεται σύμφωνα με τη συνθήκη η οποία έλαβε πρώτα ενημέρωση.

Στην περίπτωσή σας λοιπόν, θα παρατηρήσετε πρόοδο της μπάρας εάν αγοράσετε 2 πόντους γνώσης, αλλά η αποστολή μπορεί να ολοκληρωθεί και όταν επιλύσετε 12 Συναντήσεις, χωρίς όμως να μπορείτε να παρατηρήσετε την πρόοδό τους.
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση και την υποστηριξη!
 
Κορυφή