• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αποστολη:αρχαιοι ρουνοι

FairyNatalia

Νέο Μέλος
'Εχω μια αποστολη που λεει: Αποκτησε 1 αρχαιο ρουνο. Τι ακριβως πρεπει να κανω? Γτ απεκτησα εναν ρουνο οταν ολοκληρωσα μια επαρχια, αλλα δεν μου το μετρησε.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Αυτό που κέρδισες είναι θραύσμα ρούνου. Πιθανότατα να εννοεί ότι πρέπει να δοκιμάσεις να το βάλεις στο θαύμα και να πετύχει μια από τις κενές θέσεις. Τότε είναι πραγματικός ρούνος.
Βεβαίως όλοι μας, λέμε τα θραύσματα ρούνους για χάρη ευκολίας, το παιχνίδι όμως δεν το δέχεται.
Δοκίμασε το και αν δείς ότι δεν γίνεται τίποτε ζήτα την βοήθεια της υποστήριξης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

FairyNatalia

Νέο Μέλος
αυτο εκανα! αυτο με το ερωτηματικο μου ειχε δωσει, οχι θραυσμα και κατελαβε κενη θεση , αλλα παλι τιποτα :/
 

DeletedUser710

Guest
Επειδή την ίδια απορία είχα κι εγώ σε αυτήν την αποστολή και μου απαντήθηκε από την υποστήριξη, δεν εννοεί να αποκτήσεις ένα ρούνο. Εννοεί να χτίσεις ένα πολιτιστικό κτίριο που ονομάζεται "Αρχαίοι Ρούνοι".

InkedScreenshot (22h 20m 15s)_LI.jpg
 

FairyNatalia

Νέο Μέλος
Επειδή την ίδια απορία είχα κι εγώ σε αυτήν την αποστολή και μου απαντήθηκε από την υποστήριξη, δεν εννοεί να αποκτήσεις ένα ρούνο. Εννοεί να χτίσεις ένα πολιτιστικό κτίριο που ονομάζεται "Αρχαίοι Ρούνοι".

Προβολή συνημμένου 879

σε ευχαριστώ παρα πολυ!!!
 
Κορυφή