• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αποστολες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser80
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser80

Guest
Καλημερα.Σε μια αποστολη που μου δοθηκε, μου ζητηθηκε να αποκτησω 100 μοναδες πληθυσμου.Κλεινοντας τον υπολογιστη εβαλα να αναβαθμιστουνε 2 κατοικιες.Καθε αναβαθμιση εδινε 50 κατοικους.Οταν το πρωι ανοιξα τον υπολογιστη η αποστολη παρεμεινε σε εκκρεμοτητα.Γνωριζετε γιατι εγινε αυτο?Εκανα και ανανεωση της σελιδας του παιχνιδιου γιατι καμια φορα δεν εμφανιζει τον πληθυσμο με την πρωτη φορα αλλα και παλι δεν εγινε τιποτα.
 

DeletedUser232

Guest
Καλησπερα σας,

Οταν κανετε αποστολες τετοιου ειδους(αποκτησε 100 μοναδες πληθυσμου ή μαζεψε 100.000 νομισματα κλπ) πρεπει πρωτα να εχετε αποδεχτει την αποστολη και στην συνεχεια να προβειτε στις οποιες ενεργειες.

Ειχατε αποδεχτει την αποστολη πριν βαλετε την αναβαθμιση των κατοικιων?
 

DeletedUser80

Guest
Νομιζω ναι.Παντα τις αποδεχομαι.Αλλα τηρω και μια επιφυλαξη.
 

DeletedUser16

Guest
Για αυτην την αποστολή, οταν εισαι ονλινε, καλα ειναι να την κανεις με τα σπιτακια επιπεδου 1
10 δευτερολεπτα κανει να χτιστει και δινει 30κατι κατοικους
4 φορες θα χρειαστει να χτισεις σπιτακια και εισαι κομπλε!!! μετα τα πουλας και την ξανακανεις επ'απειρον! :cool:
 
Κορυφή