• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Απορια..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30

Guest
Επειδη θα παω διακοπες σε tablet τρεχει το παιχνιδι;
 

DeletedUser16

Guest
NeoRomeo, γνωριζεις αν η εταιρεια σκεφτεται να κανει το παιχνιδι να υποστηριζεται απο κινητα/tablets?
 

DeletedUser3

Guest
H εταιρεία προσπαθεί πάντοτε να κάνει το καλύτερο δυνατόν για τους πελάτες της. Αυτή την εποχή εργάζονται προς μια κατεύθυνση που θα σας ενθουσιάσει όλους, οπότε νομίζω θα αποζημιωθείτε για το "χαμένο χρόνο" των διακοπών, από Σεπτέμβρη. Κωλύομαι να πω περισσότερα.
 

DeletedUser30

Guest
Μαλιστα τελοσπαντων τι να κανουμε .. θα λειψω και αρκετα γυρω στις 25 μερες ..
Θα δω τι θα κανω .. ευχαριστω :)
 

DeletedUser30

Guest
αδερφε 2 φορες το χρονο ερχομαστε Ελλαδα συνηθως γυρω στις 40 μερες αλλιως δεν την παλευουμε.. :rolleyes:
 

DeletedUser113

Guest
καλησπερα σε ολους.
θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει πιθανοτητα να ανοιξει κι αλλος κοσμος.
ευχαριστω πολυ.
 

DeletedUser119

Guest
Νέοι κόσμοι ανοίγουν όταν γεμίσουν οι ήδη υπάρχοντες. Είναι πιθανό να ανοίξει ένας νέος στο μέλλον, όμως ο ελληνικός server είναι καινούργιος ακόμα οπότε μην υπολογίζετε αυτό να συμβεί σύντομα.
 

DeletedUser113

Guest
κριμα,ωραιο θα ηταν να υπηρχε κι αλλος κοσμος,μια που εχουμε δικαιωμα για ενα λογαριασμο μονο.
ευχαριστω πολυ.
 

DeletedUser30

Guest
κριμα,ωραιο θα ηταν να υπηρχε κι αλλος κοσμος,μια που εχουμε δικαιωμα για ενα λογαριασμο μονο.
ευχαριστω πολυ.
Γιατι πιστευεις οτι δεν φτανει ενας μονο λογαριασμος;
Σε λιγο καιρο που θα μεγαλωσει η πολη σου και μπεις 2η εποχη θα δεις οτι δεν θα σου φτανει ο χρονος και θα χρειαζεσαι και αλλο, στην αρχη φαινεται ευκολο το παιχνιδι αλλα το ενδιαφερον και η δυσκολια του στην διαχειριση κανε την εφανιση του στην μεση και μετα..
Πιστεψε με φτανει και περισσευει ενας λογαριασμος ..
 

DeletedUser113

Guest
καλησπερα.
δεν ειμαι στην αρχη,εχω προχωρησει αρκετα.
 

DeletedUser3

Guest
Αν κι επίσημα, προς το παρόν τουλάχιστον, απαγορεύεται η χρήση πολλαπλών λογαριασμών, δεν έχουμε το δικαίωμα να τιμωρήσουμε παίκτες που έχουν έναν λογαριασμό ως Ξωτικά και έναν ως Άνθρωποι, διότι είναι ο πρώτος κόσμος και πρέπει να έχουν γνώση των επιλογών που διαθέτουν.

Οι παίκτες που έχουν έως τώρα τιμωρηθεί, ήταν άνθρωποι που είχαν 30 λογαριασμούς (τους οποίους είναι αδύνατον να παίξουν), με αποτέλεσμα τις κενές θέσεις στο Χάρτη Κόσμου.

Με σύνεση (κι εφόσον δεν γίνεται pushing) μπορούμε να ανεχθούμε λοιπόν ένα δεύτερο λογαριασμό.
 

DeletedUser113

Guest
30 λογαριασμοι.
Ε, αυτο πια ξεπερναει τα ορια οχι απλως του παραλογου,αλλα και ακομα παραπερα.
πρωτον μπορεις να μου πεις με σιγουρια οτι μπορω να δημιουργησω ενα ακομα λογαριασμο,αλλα να παιξω ως ανθρωπος και οχι ως ξωτικο που παιζω τωρα?
Δευτερο,αν μπορω να εχω και εναν ακομα,πρειπει να δωσω αλλο μειλ η απλως αλλο κωδικο και username?
Και κατι τελευταιο,τι εννοεις pushing?
Ευχαριστω πολυ και συγγνωμη για το βομβαρδισμο με ερωτησεις.
 

DeletedUser3

Guest
1) Μπορείς να φτιάξεις δεύτερο λογαριασμό με την άλλη Φυλή
2) Πρέπει να δώσεις άλλο mail.
3) Pushing είναι το να έχεις τον έναν λογαριασμό για να δίνεις προβάδισμα στον άλλο.
 

DeletedUser113

Guest
Ευχαριστω πολυ.
Δεν εχω προθεση να δωσω προβαδισμα σε κανεναν λογαριασμο.
Απλα θελω να το παιξω οσο περισσοτερο μπορω γιατι μου αρεσει πολυ.
μακαρι να ειχαμε κι αλλα τετοια παιχνιδια,χωρις να πρεπει συνεχεια να δινεις μαχες οπως σε αλλα.
νασαι καλα.

Δεν γινεται τιποτα,δεν μπορεις να παιξεις απο τον ιδιο υπολογιστη,
Σου κλεινει τη μια σελιδα,για να σου ανοιξει την αλλη.
Ταυτοχρονα δεν μπορεις να παιζεις και στα δυο.
καμια συμβουλη για το πως να το κανω να δουλεψει?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser119

Guest
Δεν μπορείτε να έχετε παράλληλα ανοιχτές δύο συνδέσεις στον ίδιο κόσμο. Αν θέλετε να παίξετε από άλλο λογαριασμό θα πρέπει να αποσυνδεθείτε και να εισέλθετε με τον άλλο.

Συγχώνευσα τα δύο ποστ σας.
 

DeletedUser30

Guest
Αλλωστε δεν χρειαζεται να παιζεις ταυτοχρονα και τους 2..
Παντως ο λογος που ηθελες 2 λογαριασμους με ξεπερναει..
Δεν λεω οτι ειναι κακο οπως ειπε και ο Ρωμεος μαθαινεις και τις 2 φυλες , αλλα προσωπικα δεν προτιθεμαι για κατι τετοιο θελει παρα πολυ ελευθερο χρονο και υπομονη στο ανοιξε , κλεισε..
Καλο κουραγιο .. :rolleyes:
 

DeletedUser113

Guest
καλημερα,
υπομονη ευτυχως εχω.
χρονο δυστυχως κι απο αυτο εχω.
προσπαθω να μπω στο δευτερο λογαριασμο και δεν μπορω.
στελνω για ανακτηση κωδικου μηπως και τον ξεχασα,μου λεει απο χτες οτι μου στελνει μειλ με πληροφοριες αλλα μειλ δεν εχει ερθει.
πραγματικα δεν ξερω τι αλλο να κανω.
σας παρακαλω αν μπορει καποιος να με βοηθησει.
ευχαριστω.
 
Κορυφή