• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Ανταλάσονται υλικά...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser134
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser134

Guest
Ανταλάζω υλικά στο παιχνίδι και συγκεκριμένα...

  • 100.000 Ελιξήριο για πολύτιμους λίθους...
  • 70.000 Κρύσταλλο για πάπυρους...
  • 40.000 Ατσάλι και 30.000 ξύλο για μάρμαρο...
Η συναλαγή θα γίνει με όποιο άτομα έχει τα υλικά με τον εξής τρόπο...
Κατόπιν συνενόησης μαζί μου θα μπει στην συμμαχία μου για όσο χρόνο χρειάζεται να γίνει η αλλαγή των αγαθών στην αγορά και μετά θα βγει κανονικά να πάει πάλι στην δική του...

Και αν γίνεται απελευθερώστε την αγορά...οι δυνατοί παίκτες είναι λίγοι και η αγορά στερείτε προσφορών...
 

DeletedUser16

Guest
Με ενδιαφερει η προσφορα για ελιξιριο και για ατσαλι/ξυλο αλλα αν ερθω στην συμμαχια σου μετα δεν θα μπορω να μπω στην δικια μου για 24 ωρες.. o_O
 

DeletedUser134

Guest
Δεν ήξερα ότι είχε περιορισμό...αυτό τα κάνει λίγο πιο δύσκολα...σκέψου το πάντως και πες μου αν είναι...:)
 

DeletedUser16

Guest
Εχεις κανα συμμαχο σου κοντα σε εμενα??
Για να το κανουμε μεσω αυτων την ανταλλαγη... κατι σαν γεφυρα δηλαδη....
 

DeletedUser134

Guest
έχω ένα κοντά σου αλλά δεν τον βλέπω να συμετέχει και πολύ στο παιχνίδι οπότε δεν θα βγάλουμε και πολλά...:)
 

DeletedUser118

Guest
Μπορείτε να έρθετε σε συνεννόηση μέσω του ταχυδρομείου που σας παρέχει το παιχνίδι. Το φόρουμ δεν είναι χώρος για διαλόγους μεταξύ δύο παικτών και μόνο, πόσο μάλιστα για συνεννόηση σε θέματα σχετικά με το παιχνίδι εντός.

Το θέμα κλειδώνει. Συνεχίστε τον διάλογο σας στο παιχνίδι με προσωπικά μηνύματα. :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή