• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.4

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30

Guest
Ε καλα , τσαμπα αναβαθμιση , αλλα εχουμε συνηθισει πια, ολα καλααααα .. :rolleyes:
 

DeletedUser3

Guest
Για τα Τουρνουά, έχει γίνει ήδη ανακοίνωση που εξηγεί για ποιο λόγο δεν μπήκαν σε αυτή την έκδοση.
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Ξέρετε τουλάχιστον να μας πείτε πότε περίπου θα μπουν τα Τουρνουά; Στο wiki είδα ότι υπάρχει ήδη ενημέρωση αλλά δε λέει πότε θα μπούνε...
 

DeletedUser3

Guest
Λίγη υπομονή ακόμα... Θα έχουμε πολλές εξελίξεις μέσα στις επόμενες 10 ημέρες. Υποσχόμαστε ότι θα ενθουσιαστείτε όσο κι εμείς καθώς κάναμε εδώ και 2 μήνες δοκιμές :)
 

DeletedUser327

Guest
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι σε αυτή την έκδοση ότι έχει κάποιο πρόβλημα.
Όταν τελειώνω μία επαρχία, πηγαίνω στην καρτέλα "επεκτάσεις" και δεν έχει ενημερωθεί ο αριθμός στις επαρχίες που έχουν ολοκληρωθεί, θα πρέπει να κάνω ανανέωση. Όπως επίσης όταν συμπληρώσω τον αριθμό των επαρχιών για να ανοίξω την επέκταση, πάλι πρέπει να κάνω ανανέωση.
Έχω κάνει όλα τα σχετικά καθαρισμό ιστορικού και τα σχετικά.
 

DeletedUser327

Guest
Όπως επίσης θέλω να πω ότι δεν ενθουσιάστηκα που τα στρατεύματά μου προσπαθούν να αποφύγουν όσο το δυνατόν να είναι κοντά στον εχθρό. Πρέπει να τα επιλέξω εγώ να πάνε λίγο μπροστά και μετά να τους επιτεθώ όσο πιο κοντά γίνεται.
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    969,1 KB · Προβολές: 70

DeletedUser134

Guest
Αυτό γίνεται στις μονάδες εμβέλειας που έχεις και γίνεται για να προστατευτούν από χτύπημα που θα ανταποδώσουν οι εχθρικές μονάδες όταν τις χτυπάς...πιο πολύ γίνεται για να σε προστατέψει από δικό σου λάθος. Βέβαια στην περίπτωση την συγκεκριμένη οι εχθρικές δεν ανταποδίδουν το χτύπημα εκτός από τον Ιππότη αλλά όπως είπα και πριν γίνεται για δική σου προστασία...

Επίσης μια και έδειξες την εικόνα...δεν νομίζω ότι έχεις κάνει και την καλύτερη επιλογή σε μονάδες στην συγκεκριμένη μάχη...(χωρίς να έχω δει φυσικα τι αντιμετώπιζες από την αρχή)...καλό θα ήταν να κάνατε μια συζήτηση εντός της συμμαχίας σας για το ποιες μονάδες θα ήταν καλό να χρησιμοποιείς. Από ότι είδα έχετε μεγάλους βαθμολογικά παίκτες και ίσως θα μπορούσαν να σου δώσουν μερικές συμβουλές...(Φιλικά πάντα)...
 

DeletedUser327

Guest
Αυτό γίνεται στις μονάδες εμβέλειας που έχεις και γίνεται για να προστατευτούν από χτύπημα που θα ανταποδώσουν οι εχθρικές μονάδες όταν τις χτυπάς...πιο πολύ γίνεται για να σε προστατέψει από δικό σου λάθος. Βέβαια στην περίπτωση την συγκεκριμένη οι εχθρικές δεν ανταποδίδουν το χτύπημα εκτός από τον Ιππότη αλλά όπως είπα και πριν γίνεται για δική σου προστασία...
Ναι όντως είναι για την προστασία μας, αλλά δεν ενθουσιάστηκα. Μου άρεσε καλύτερα που πήγαινε προς τον εχθρό.

Edit by NeoRomeo:
Λίγη ευγένεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: cyveli
Κορυφή