• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Εδώ σημειώνετε τα σχόλιά σας για την αναβάθμιση στην έκδοση 1.2.

Αναλυτική περιγραφή των λεπτομερειών που τη συνοδεύουν μπορεί να βρεθεί εδώ.

Είμαστε σίγουροι ότι ένα συγκεκριμένο χαρακτηριστικό θα σας ενθουσιάσει :)
 

DeletedUser16

Guest
Όταν διαγράφεται η Πύλη μιας Φυλής, τα Αγαθά της Φυλής πλέον δεν διαγράφονται.

Και που θα υπάρχουν τα αγαθα της φυλης της οποιας η πυλη διαγραφτηκε???
Προκειται να μας δωθουν πισω τα υλικά που χασαμε με την πωληση της πυλης των νανων?
Γιατι εγω χθες εκανα μετακινησεις στην πολη μου και κατεληξα να πουλησω πολλα δρομακια νανων, και οταν πηγα να τα ξανατοποθετησω παρατηρησα πως δεν εχω τον γρανιτη/χαλκο, με αποτελεσμα να εχω πολυ χαμηλοτερο πολιτισμο σε σχεση με πριν...
 

DeletedUser232

Guest
Προσωπικα δεν γνωριζω αυτην την τεχνικη λεπτομερεια. Ο Neoromeo σιγουρα θα γνωριζει και θα μας ενημερωσει ολους σχετικα!

Οσον αφορα το θεμα με τους δρομους (χωρις να γνωριζω αν θα επιστραφουν ή οχι οι ποροι) γνωριζω την λυση και ονομαζεται "Δρομος των Ανθεων".
Μεχρι τοτε μπορει να γινει ενα "μπαλωμα" στους δρομους :p
 

DeletedUser3

Guest
Aς πούμε λοιπόν ότι ο Χαλκός και ο Γρανίτης θα έβγαζαν τη μέση των Νάνων για να τα κουβαλήσουν στο Βουνό και τα έκρυψαν μέσα στους Ναούς της Ιερής Φωτιάς.

Όντως υπάρχει πρόβλημα με το γεγονός ότι οι χρήστες δεν μπορούν να χτίσουν δρόμους άπαξ και πωληθεί η Πύλη των Νάνων, οπότε ο βασικός λόγος που γίνεται αυτή η αλλαγή είναι για να διευκολυνθούν οι χρήστες.

Για όσους έχουν πρόβλημα μετά την πώληση της Πύλης των Νάνων, θα πρέπει να επικοινωνήσουν μετά την αναβάθμιση με την υποστήριξη και να δούμε ανά περίπτωση τι ακριβώς συνέβη και εάν μπορούμε να κάνουμε κάτι για να διευκολύνουμε την κατάσταση.
 

DeletedUser869

Guest
Η διευκόλυνση θα ήταν να συνεχίσουν οι αναβαθμίσεις όπως και έως τώρα και να μην μπλέξουμε καθόλου με "πύλες" και δρόμους!
Οι νανοι αυτο φέρνουν υποτίθεται ,τις αναβαθμίσεις των εργαστηρίων κλπ.Φτασαμε στο επίπεδο 15 χωρίς νανους,για 2 αναβαθμίσεις ακόμα πρέπει να κανουμε ολόκληρη εγκατάσταση.Και δεν είναι μόνο αυτό Το παιχνίδι σε αυτό το στάδιο καταντάει το πλέον βαρετό (και δεν είναι δική μου μόνο άποψη).Στο 870 της κατάταξης αναγκάζονται πολλοί (ανάμεσα σε αυτούς κι εγώ) που το παρατάνε λόγω βαρεμάρας! Σίγουρα από την εταιρεία υπάρχει πολιτική εσόδων αλλά διόλου με ενδιαφέρει!
Καλή συνέχεια στους εναπομείναντες!!
 
Κορυφή