• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.1 - Κεφάλαιο VII: Νεράιδες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Εδώ μοιράζεστε τις εντυπώσεις σας από την αναβάθμιση 1.1.

Αναλυτική περιγραφή με τις αλλαγές που υλοποιούνται μπορεί να βρεθεί εδώ.

Η παρουσίαση των Νεραϊδών μπορεί να βρεθεί εδώ.

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επισκεφθείτε το Wiki του παιχνιδιού.

Με Μαγικούς χαιρετισμούς
H Ομάδα του Elvenar.
 

DeletedUser327

Guest
Περιμένω πως και πως τις νεράιδες... υπέροχα γραφικά, μου αρέσουν πολύ.
Η απορία μου όμως είναι η εξής: Βλέπω ότι έχουν εργοστάσια των νεράιδων που το ένα είναι 5χ4 και 2χ7, καταλαμβάνουν πολύ χώρο, και αν κάποιος έχει ανοίξει όλες τις επεκτάσεις του, θα πρέπει να πουλήσει κάποια άλλα βασικά κτίρια για να έχει χώρο ή θα βάλετε άλλες επιπλέον επεκτάσεις;
 

DeletedUser3

Guest
Θα υπάρχουν επιπλέον επεκτάσεις, αλλά σίγουρα θα πρέπει ξανά να δείτε το βέλτιστο τρόπο για το σχεδιασμό της πόλης σας.
 

DeletedUser327

Guest
Ω ναι, αυτό κάνουμε, προσπαθούμε να σχεδιάσουμε την πόλη μας όσο το δυνατόν καλύτερα, χωρίς να πουλήσουμε. Και ευτυχώς μου λέτε ότι θα υπάρξουν επιπλέον επεκτάσεις, θα είναι από την αναβάθμιση 1.1; Τώρα έχουμε 72 επεκτάσεις, πόσες άλλες επιπλέον θα υπάρξουν;
 

DeletedUser118

Guest
Με τις Νεράιδες θα προστεθούν στο παιχνίδι 5 επεκτάσεις από τις έρευνες και 2 προνομιακές.
 

DeletedUser327

Guest
Σύνολο 7, αλλά από ποιά πλευρά θα προστεθούν; γιατί θεωρώ ότι οι πλευρές είναι 8(χ5) και 9(χ5) αν δεν κάνω λάθος
 

DeletedUser232

Guest
Υπομονη μεχρι αυριο και θα δειτε ολες τις αλλαγες :)
 

DeletedUser327

Guest
Ανυπομονώ :). Αλλά οκ θα είναι 5 επεκτάσεις από την έρευνα, αλλά άλλο ρώτησα το ότι υπάρχουν πολλοί παίχτες που έχουν εξαντλήσει και τις 72 (αν έχω υπολογίσει σωστά) επεκτάσεις είτε προνομιακά είτε από επαρχίες, οι 5 επεκτάσεις θα είναι μέσα στις 72 ή θα είναι με την καινούργια έκδοση πάνω από 72;
 

DeletedUser3

Guest
Προστίθενται επιπλέον 9 πεδία 5x5 για Αναβαθμίσεις, όπως φαίνεται στην παρακάτω εικόνα.
0r4MJaZ.jpg
 

DeletedUser16

Guest
Κανω λάθος ή αργησε λιγακι η αναβαθμιση???
 

DeletedUser327

Guest
Μαρέσουν πολύ οι νεράιδες :D
Να ρωτήσω και κάτι άλλο... την πύλη των νάνων, σε ποιά στιγμή θα βγει η αποστολή για να γίνει το "γκρέμισμα"; μήπως όταν ανοίξουμε την έρευνα για την πύλη των νεράιδων;
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
9399351013.jpg


παιζω με chrome και παρολο που εκανα καθαρισμο, τον εκλεισα και ξανα μπηκα το προβλημα παραμενει. δεν ξερω αν το κανει και σε καποιον αλλο.
 

DeletedUser16

Guest
Μαρέσουν πολύ οι νεράιδες :D
Να ρωτήσω και κάτι άλλο... την πύλη των νάνων, σε ποιά στιγμή θα βγει η αποστολή για να γίνει το "γκρέμισμα"; μήπως όταν ανοίξουμε την έρευνα για την πύλη των νεράιδων;

Μαλλον οταν κανουμε την ερευνα για τους ανιχνευτες..
 

DeletedUser118

Guest
Μαρέσουν πολύ οι νεράιδες :D
Να ρωτήσω και κάτι άλλο... την πύλη των νάνων, σε ποιά στιγμή θα βγει η αποστολή για να γίνει το "γκρέμισμα"; μήπως όταν ανοίξουμε την έρευνα για την πύλη των νεράιδων;

Θα υπάρξει αποστολή που ζητά να ολοκληρώσετε την πρώτη έρευνα του κεφαλαίου των Νεράιδων. Μετά από αυτή ακολουθούν οι υπόλοιπες.

http://prntscr.com/ag1mgu

Μονο το μεταξι ειναι σωστο..

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

9399351013.jpg


παιζω με chrome και παρολο που εκανα καθαρισμο, τον εκλεισα και ξανα μπηκα το προβλημα παραμενει. δεν ξερω αν το κανει και σε καποιον αλλο.

Θα χρειαστεί να γίνετε πιο συγκεκριμένος. Σε πιο πρόβλημα αναφέρεστε;
 

DeletedUser224

Guest
το ιδιο προβλημα εχω και εγω με τις αορατες κατοικιες:)
 

DeletedUser118

Guest
Όταν κάνετε εκκαθάριση του browser φροντίστε να κάνετε εκκαθάριση και των cookies και της κρυφής μνήμης. Και πάντα να επιλέγετε μία εβδομάδα πίσω και όχι 24 ώρες.

Δοκιμάστε κι αν το πρόβλημα δεν διορθωθεί ενημερώστε μας.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Όταν κάνετε εκκαθάριση του browser φροντίστε να κάνετε εκκαθάριση και των cookies και της κρυφής μνήμης. Και πάντα να επιλέγετε μία εβδομάδα πίσω και όχι 24 ώρες.

Δοκιμάστε κι αν το πρόβλημα δεν διορθωθεί ενημερώστε μας.


κανω εκκαθαριση παντα απο αρχη του χρονου και επιλεγω να κανει εκκαθαριση σε ολα εκτος φυσικα των κωδικων που ειναι αποθυκευμενοι στον chrome που χρησημοποιω.
το προβλημα τον "αορατων" κατοικιων παραμενει και γινεται ΜΟΝΟ στην πρωτη σειρα οπως φαινεται στην εικονα, ολη η υπολοιπη πολη ειναι μια χαρα.
 

DeletedUser118

Guest
Αποτελεί σφάλμα επιβεβαιωμένο πλέον. Περιμένουμε την λύση του.
 
Κορυφή