• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.0

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
@nanina Ευχαριστούμε για την απάντηση σας έστω και με λάθος τρόπο στην ερώτηση που σας τέθηκε. Άρα όταν το πρόβλημα αυτό παρουσιάζεται τότε ο αριθμός που αναγράφει είναι ο αριθμός των συνομιλιών είτε είναι αναγνωσμένα είτε όχι.

To προβλημα αυτο παρουσιαζεται εαν διαβασεις ενα μηνυμα και αλλαξεις καρτελα(χαρτης ή δεντρο ερευνων).Οταν γυρισεις πισω στην πολη σου,απλα εμφανιζεται ξανα οπως ειπες,ο αριθμος των συνομιλιων,ειτε διαβασμενων ειτε οχι.Βεβαια,αν μπουμε στο παιχνιδι και δεν διαβασουμε καποιο μνματα(για παραδειγμα ειναι διαβασμενα απο χθες),τοτε δεν παρουσιαζεται κατι τετοιο..
Με λιγα λογια το συγκεκριμενο προβλημα διορθωνεται εαν αφου διαβασεις τα μηνυματα κανεις μια ανανεωση το παιχνιδι.
 

DeletedUser134

Guest
Το πρόβλημα παραμένει ως έχει όπως λέει και o nanina...και είμαι σίγουρος ότι το έχουν πολλοί παίκτες...
 

DeletedUser118

Guest
Από ελέγχους που πραγματοποιήσαμε διαπιστώσαμε ότι στις περισσότερες το πρόβλημα διορθώνεται αν ανανεώσετε την σελίδα του παιχνιδιού εφόσον έχετε διαβάσει όλες τις συνομιλίες σας. Προσοχή, όχι να αλλάξετε τοποθεσία (δηλαδή να μπείτε πχ στον χάρτη) και να επιστρέψετε στην πόλη σας αλλά με ανανέωση της σελίδας και ενώ οι συνομιλίες είναι διαβασμένες.
 

DeletedUser327

Guest
No 13 στους Κανόνες του Forum
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση, όντως δεν το είχα προσέξει, δέχομαι την ποινή

Από ελέγχους που πραγματοποιήσαμε διαπιστώσαμε ότι στις περισσότερες το πρόβλημα διορθώνεται αν ανανεώσετε την σελίδα του παιχνιδιού εφόσον έχετε διαβάσει όλες τις συνομιλίες σας. Προσοχή, όχι να αλλάξετε τοποθεσία (δηλαδή να μπείτε πχ στον χάρτη) και να επιστρέψετε στην πόλη σας αλλά με ανανέωση της σελίδας και ενώ οι συνομιλίες είναι διαβασμένες.
Εντάξει, πάρα πολύ ωραία που κάνατε τους ελέγχους, αλλά επειδή δεν είμαι τεχνικός, έχω απορία... αυτό ακριβώς κάνω και εγώ εδώ και καιρό ανανέωση της σελίδας, αλλά αυτό δεν λύνει το πρόβλημα και ερωτώ... υπάρχει περίπτωση μέσα στις επόμενες αναβαθμίσεις να λυθεί το πρόβλημα; γιατί η ανανέωση της σελίδας είναι κάτι το προσωρινό, δεν γίνεται να το κάνουμε συνέχεια, ούτε να διαγράφουμε όλα μας τα μηνύματα για να μην εμφανίζονται
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser118

Guest
Οι τεχνικοί δουλεύουν πάνω στην επίλυση του και ελπίζουμε να λυθεί σύντομα. Δεν μπορούμε να πούμε με βεβαιότητα αν θα είναι στην επόμενη αναβάθμιση ή στην μεθεπόμενη.
 

DeletedUser327

Guest
Πάρα πολύ ωραία, αυτό ακριβώς ήθελα να ακούσω, ότι είναι πρόβλημα και προσπαθείτε να το λύσετε
 
Κορυφή