• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 0.31

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

ladyx

Νέο Μέλος
Εχω συνδεση VDSL 50, σε τεστ δειχνει 48, 64 mbps download και 4,88 mbps upload
ο υπολογιστης μου ειναι γρηγορος και ποτε σε κανενα παιχνιδι δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα
ουτε και στο elvenar μεχρι προ τελευταια αναβαθμιση που κανατε.
1. το προβλημα με τα μηνυματα παραμενει
2. στο χαρτη εχω ανοιχτες 174 επαρχιες και 30 για κλεισιμο, κανονικα ειχα περίπου 100 γειτονες τωρα ουτε 1/3 δεν ειναι αλλα αλλο αυτο.
εχω απλωθει αρκετα στο χαρτη και απο την πολη μου προς τα πανο δεν αντιμετωπιζω κανενα προβλημα, ουτε κολλαει και βοηθειες κανω κανονικα και μαχες κανονικα. Το προβλημα ξεκιναει απο την πολη μου και προς τα κατω και ειδικα στις ακρες.
καθε φορα που μπαινω να κανω βοηθεια η να κανω μαχες δεν μπορω να επιστρεψω στο χαρτη ξανα και αναγκαστικα κανω ανανεωσεις,
το ιδιο προβλημα εχουν και καποια μελη απο την συντροφια μου που τυχαινει να ειναι στο κατω μερος το χαρτη.
αρα σιμπεραζμα, δεν φτεει ουτε η σύνδεση μας, ουτε ο υπολογιστης μας, ουτε το λογαριασμο μας
φταιει το παιχνιδι που χαλασε απο την προ τελευταια αναβαθμιση γιατι ολα ξεκινησαν τοτε
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Να ξανα αναφερω αλλη μια φορα (γιατι εγω τελικα εκει το εντοπιζω το προβλημα) οτι κατι εχει γινει με το καθαρισμα του χαρτη.
Οσο ο χαρτης μου ηταν αδειος ειχα ακριβως τα ιδια προβληματα στο κατω μερος του χαρτη μου με συγκεκριμενους παικτες. Εδω και καποιες μερες που ο χαρτης μου γεμισε ξανα σε ολες του τις θεσεις εχουν μηδενιστει τα προβληματα που ειχα με το φορτωμα του χαρτη κτλ που εχουν αναφερει ολοι οι υπολοιποι παικτες.
Κυριοι διαχειρηστες μεταφερεται στους τεχνικους αυτη την λεπτομερια μπας και τους δωσουμε καμια ιδεα στο τι μπορει να φταιει γιατι τελικα σιγουρα το προβλημα το συγκεκριμενο δεν εχει να κανει τους υπολογιστες μας αλλα με κατι που αλλαξε στις ρυθμισεις του χαρτη με το καθαρισμα μου εγινε.
 

DeletedUser118

Guest
Σας ευχαριστούμε για τις λεπτομέρειες που μας παρέχετε. Μεταφέρουμε στους τεχνικούς κάθε πρόβλημα που μας αναφέρεται και με κάθε λεπτομέρεια και για αυτό είναι σημαντικό επίσης να μας αναφέρεται τα προβλήματα σας με λεπτομέρειες.

Όπως μπορείτε να καταλάβετε και οι τεχνικοί είναι άνθρωποι, δουλεύουν ακατάπαυστα πάνω στο παιχνίδι ακόμη και τώρα όμως κι αυτοί θέλουν να κάνουν γιορτές όπως όλοι. Έτσι η επόμενη αναβάθμιση θα μας έρθει με το νέο έτος. Μέχρι τότε όλα τα πολύ σημαντικά κολλήματα του παιχνιδιού έχουν διορθωθεί. Δεν είναι σημαντικό κόλλημα το ότι το ταχυδρομείο μπορεί να μην ανταποκρίνεται σωστά γιατί δεν εμποδίζει την λειτουργία του παιχνιδιού. Το πρόβλημα του χάρτη όπως το αναφέρεται ναι είναι σημαντικό και θα ενημερώσουμε. Δεν μπορούμε να πούμε με βεβαιότητα ότι θα υπάρξει όμως και ενημέρωση κανονική (σε νέα έκδοση) ή έστω μικρή ενημέρωση (όπως έχει γίνει ήδη δύο φορές πάνω στην έκδοση που τρέχει τώρα) του παιχνιδιού πριν το νέο έτος.
 

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
@kailaris : Άσε τη Μέρκελ εκεί που κάθεται. Εγώ άλλωστε δε σε έβρισα. Στείλε αίτημα υποστήριξης να δούμε τι γίνεται κι αν μπορούμε να το λύσουμε.

καπου μπερδευτικα
σε ποιο απο αυτα που γραφω σε βριζω η σε προσβαλω? στην innogames αναφερομαι κ απλα γραφω αυτο που συμβαινει τωρα στο παιχνιδι οτι εχει προβληματα
νομιζω αυτο το ποστ εγινε γι αυτο το θεμα με την αναβαθμιση
εσυ σαν διαχειριστης μεταβιβαζεις αυτα που λεμε εδω μεσα
αρα το να στειλω ξανα στην υποστηριξη για να πω τα ιδια που τους ειπα την πρωτη φορα για μενα δεν εχει κανενα νοημα
περιμενουμε το νεο ετος μηπως κ διορθωθουν
καλες γιορτες κ ευτυχισμενο το νεο ετος με υγεια αντε κ κανα φραγκο στης τσεπες μας (μερκελ ακους) χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
καλησπερες
 

DeletedUser30

Guest
http://prntscr.com/9hb08s

Αυτο που λεει ο Φωτης απο οτι βλεπω και εγω ισχυει .. κολληματα λογο ελειψης παιχτων στο χαρτη ..
 

DeletedUser3

Guest
εσυ σαν διαχειριστης μεταβιβαζεις αυτα που λεμε εδω μεσα
αρα το να στειλω ξανα στην υποστηριξη για να πω τα ιδια που τους ειπα την πρωτη φορα για μενα δεν εχει κανενα νοημα

To γεγονός ότι αυτά που ανέφερες ήταν στην προηγούμενη έκδοση, αν δεν έχει καμία απολύτως σημασία, τότε προσωπικά σηκώνω τα χέρια ψηλά. Και το ξαναλέω για άλλη μια φορά. Ακόμα και σε υπολογιστή 8ετίας που τυχαίνει να χρησιμοποιούμε κάποιες φορές, λειτουργεί κανονικά... Άρα, κάτι ύποπτο συμβαίνει. Αν έχετε όρεξη να λυθεί, τότε με αίτημα υποστήριξης να κάτσουμε να το δούμε αναλυτικά. Δεν είναι το forum όμως ο τόπος για να αναφέρει ο καθένας συγκεκριμένα το πρόβλημα που έχει στον δικό του υπολογιστή .

Καλές γιορτές σε όλους. Και πάνω απ' όλα, με λιγότερους πονοκεφάλους...
 

DeletedUser80

Guest
Ποιο ειναι το υποπτο??Μπορει καποιος να μας διαφωτισει?Τοσοι παιχτες το ιδιο προβλημα εχουνε, και λετε οτι φταιμε εμεις.
 

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερες
φιλε μου νεορομεο μολις προσεξα οτι στο αιτημα που εστειλα στην υποστηριξη μου απαντησες εσυ κ χωρις ειρωνια οπως εδω (χερια ψηλα που λεει κ ο χατζηγιαννης)
οποτε ετσι για το καλο του χρονου σου εστειλα παλι αιτημα στην υποστηριξη με τα προβληματα που εχω εγω συγκεκριμενα
κ ελπιζω να ειναι το τελευταιο
ευχαριστω κ καλη συνεχεια
 

DeletedUser3

Guest
Φροντίζω να μην ξεκινάω εγώ τις ειρωνίες, γιατί συνήθως γίνομαι λίγο πιο αυστηρός απ' όσο θα ήθελα. Δες αυτό που σου είπα πάντως στο ticket...
 

DeletedUser80

Guest
Και στο προηγουμενο μηνυμα του δεν υπηρχε καμια ειρωνια.Εσυ ετσι το ειδες.
 

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
akiskar ενα λικε σου το δινω ετσι με ολη μου την καρδια χαχαχαχα
νεορομεο μια απορια που αν γινεται να μου απαντησεις
πως γινεται κ βλεπεις το τι εχω εγω στο pc μου γιατι αν υπαρχει κατι τετοιο κ μπορειτε κ μπαινεται στο δικο μου pc η στον οπιοδηποτε που παιζει το παιχνιδι εγω δεν το βλεπω κ οτι καλυτερο
σορρυ αν λεω κατι μακακια αλλα ετσι το καταλαβα
 

DeletedUser3

Guest
Δεν μπορούμε να μπούμε στον υπολογιστή σας. Μπορούμε να δούμε όμως πχ τι flash έχετε ή τι browser χρησιμοποιείτε.
 

DeletedUser80

Guest
Καλησπερα.Χρονια πολλα.Μηπως πρεπει να κανετε κατι με αυτο τον χαρτη πλεον?Ουτε μαχες δεν μπορουμε να κανουμε.3 μαχες κανουμε και πρεπει να κανουμε 40 reload τη σελιδα.Εχει καταντησει κουραστικο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή