• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Προωθημένη] Ανάγνωση μηνυμάτων.

Επιθυμία μου θα ήταν να φαίνεται με κάποιο τρόπο αν έχει αναγνωστεί το μήνυμα που έχω στείλει-όπως γινόταν στις φυλετικές μάχες. Ήδη ο τροπος επικοινωνίας έδω παρουσιάζει προβλήματα, όπως λ.χ. αν κάποιος συνομιλητής σβήσει τη συνομιλία, δε βλέπει ενδεχόμενα νέα μηνυματα. Τέτοια διόρθωση είναι απαραίτητη και για το ρυθμό του παιχνιδιού και για τυχούσες παρεξηγήσεις που μπορεί να προκύψουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser16

Guest
Ενδιαφέρουσα ιδεα... αλλα απο την στιγμή που για ανεξηγητο μέχρι τωρα λόγο δεν βλέπουμε και ποιοι συντροφοι μας ειναι ονλινε, το βλεπω λιγακι δυσκολο να υλοποιηθει κατι το οποιο θα προδιδει την παρουσια καποιου παικτη στο παιχνιδι... Αν και εχει προταθει πριν καιρο, το να βλεπεις ποιοι ειναι ονλινε στο τσατ της συντροφιας (ακομα και να το βαζεις και "αορατο" αν δεν θες να σε βλεπουν), η εταιρεια δεν φαινεται να εχει καποιο σχεδιο για αυτο...

Επιπροσθέτως, πιστευω θα ηταν και καλη αλλαγη καθε σελιδα στο παραθυρο των μηνυματων να εμφάνιζε περισσότερα μηνύματα... ή εστω να υπήρχε επιλογη για το ποσα μηνυματα θελει να βλεπει ο καθενας ανα σελιδα..
 
Κορυφή