• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Συζήτηση Ακαδημία Μαγείας

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Λοιπόν περίμενα λίγο μέχρι να δω τις πρώτες αντιδράσεις στο καινούριο στοιχείο του παιχνιδιού (Ακαδημία μαγείας) και να σχολιάσω με την σειρά μου.
Μέχρι στιγμής θεωρώ πως είναι ένα στοιχείο που μπορεί να βελτιωθεί και να γίνει αναπόσπαστο κομμάτι του παιχνιδιού, αλλά μόνο με σωστή διαχείριση. Όπως είναι τώρα το θεωρώ κατώτερο του αναμενόμενου. Προσωπικά δεν την έχω χτίσει ακόμη και δεν πρόκειται όσο θα είναι σε αυτό το επίπεδο. Εκτός και αν έχω χώρο για χάσιμο.

Αναφορές σε ότι συμβαίνει σε άλλους σερβερ δεν μας αφορούν και δεν επιτρέπονται. Στο φόρουμ του ελληνικού σερβερ μπορείτε να αναφέρεστε μόνο σε θέματα που αφορούν τον ελληνικό σερβερ.

Τώρα αν λειτουργεί στο μοτίβο του στρατώνα (δηλ. το ένα ξόρκι μετά το άλλο) δεν μου κάνει καμιά διαφορά, αν θα δίνεται η δυνατότητα να παράγονται ταυτόχρονα το συζητάμε.
Θα δούμε στο προσεχές μέλλον (ελπίζω) τι γίνεται με αυτό το θέμα.
Από εκεί και πέρα από ό,τι κατάλαβα κανείς δεν είναι ευχαριστημένος με τον χρόνο παραγωγής των ξορκιών και το ό,τι είναι μόνο για ένα κτίριο το κάθε ξόρκι. Είμαι της ίδιας απόψεως.
Λοιπόν έβαλα στην ψηφοφορία όσες περισσότερες επιλογές θα μπορούσα να σκεφτώ και από αυτά που διάβασα. Ελπίζω να έχω καλύψει όλους τους παίκτες και να πάρουν στα σοβαρά οι developers τις επιλογές μας ώστε να γίνει ένα ενδιαφέρον στοιχείο του παιχνιδιού η ακαδημία.
Έχει 3 ψήφους δυνατότητα να βάλει ο κάθε παίκτης από την στιγμή που θεωρώ πώς μια μόνο απάντηση δεν πρέπει να καλύπτει κανέναν μας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16

Guest
Αναφορές σε ότι συμβαίνει σε άλλους σερβερ δεν μας αφορούν και δεν επιτρέπονται. Στο φόρουμ του ελληνικού σερβερ μπορείτε να αναφέρεστε μόνο σε θέματα που αφορούν τον ελληνικό σερβερ.

>Επιπλεον χρυσος? εχω ηδη οσο χρυσο χρειάζομαι..αλλα φαινεται σαν κατι που θα μπορουσε να υλοποιηθει μιας και δεν ειναι κατι σπουδαιο :D
>Τωρα οι επιλογες που αφορουν την δυναμη/αντοχη των στρατευματων, πιστευω πως ειναι κατι παρομοιο με ενα θαυμα που υπάρχη ηδη.
>Περι αυξησης τεχνουργηματων, ποτε δεν προκειται να γινει αυτο... γιατι "in the long term" καποιος θα μπορει να φτιαχνει ουσιαστικα τα ξορκια τζαμπα...
>"Αυξησης ρουνων".... χμμ ενδιαφερον αλλα αποκλειται να υλοποιηθει...

Έτσι, καταληγουμε ως την ισως καλυτερη επιλογη να ειναι αυτη που αφορα τον χρονο ανιχνευσης... Εφοσον δεν μας δινουν 2ο ανιχνευτη εναντι διαμαντιων, πιστευω το να μπορουμε να μειωσουμε καπως τον χρονο ανιχνευσης θα ηταν κατι που θα μας ελυνε τα χερια!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ωραιο θα ηταν και ενα ξορκι για τα Θαυματα :D
 

DeletedUser118

Guest
Δεν είναι διατύπωση ιδέας, αλλά, σχολιασμός στην έκδοση 0.35 και τα Ξόρκια που είναι νέο χαρακτηριστικό. Επίσης στις ιδέες αποτυπώνετε και αναλύετε τις ιδέες σας και δεν θέτετε ψηφοφορίες για αυτές. Αν θέλετε να δημιουργήσετε κάποια ψηφοφορία μπορείτε να το κάνετε στο off-topic ή στο γενικό τομέα του φόρουμ.

Τα σχόλια σας για την αναβάθμιση και τα Ξόρκια μπορείτε να τα αφήσετε στο σχετικό θέμα συζήτησης.

Αναφορές σε ότι συμβαίνει σε άλλους σερβερ δεν μας αφορούν και δεν επιτρέπονται. Στο φόρουμ του ελληνικού σερβερ μπορείτε να αναφέρεστε μόνο σε θέματα που αφορούν τον ελληνικό σερβερ.

Το θέμα κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή