• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ: ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΧΟΜΕΝΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ !!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser396
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποιος θέλει η πόλη του να διατηρεί την αρχιτεκτονική της φυλής που ο κάθε παίχτης επέλεξε;


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    7

DeletedUser396

Guest
Εδώ και πολλούς μήνες διαπιστώνω με αγανάκτηση ότι βρίσκομαι φιλοξενούμενος στην κατεχόμενη πόλη μου!
Ας πάρουμε τα πράγματα με την σειρά:

Ξεκίνησα το παιχνίδι επιλέγοντας τα ξωτικά και αυτό το έκανα για 2-3 λόγους.
Ένας από τους λόγους είναι ότι μου αρέσει η αρχιτεκτονική των ξωτικών και άρα θέλω να αντικρίζω μια πόλη που να μου αρέσει.
Αν άλλο διαλέγω και άλλο βλέπω, είναι κουραστικό και χάνεται το ενδιαφέρον, ειδικά με τα βάρβαρα όρκς και τις φρικιαστικές κατοικίες τους.

Όμως, παίζω το παιχνίδι πάνω από έτος και το συντριπτικά μεγαλύτερο μέρος αυτού του χρόνου ΜΟΝΟ ξωτικό ΔΕΝ είμαι. Η πόλη μου πέρασε από στάδια που δεν μου άρεσαν.
Τώρα μπαίνω στην φυλή των ξωτικών και μου φαίνεται σαν κάτι το ξένο και περαστικό (αν είναι δυνατόν).

Προτείνω και λύση: Είτε να υπάρχει επιλογή είτε μόνο τα κτήρια της πύλης να μετατρέπονται σε κτήρια άλλων φυλών.
 
Κορυφή