• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Έκδοση 1.91

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

Frifrou

Νέο Μέλος
Καλησπέρα.

Στις βελτιώσεις για τη νέα έκδοση, αναφέρεται και το εξής:
Εισάγουμε για όλους τους χρήστες ένα χαρακτηριστικό που είναι διαθέσιμο ήδη στην έκδοση για mobile, το οποίο καθιστά πανεύκολο το να ξεκινήσετε τον ίδιο τύπο παραγωγής σε όλα τα Εργαστήρια, απλά τσεκάροντας το νέο πλαίσιο που εμφανίζεται στο μενού επιλογής παραγωγής.

Αυτό ήταν να γίνει βάση της ενημέρωσης στις 4 του μήνα.
Στην δική μου πόλη δεν έχει συμβεί.
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα σε κάποιες πόλεις; Θα εισαχθεί το νέο χαρακτηριστικό αργότερα;
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπέρα.

Στις βελτιώσεις για τη νέα έκδοση, αναφέρεται και το εξής:
Εισάγουμε για όλους τους χρήστες ένα χαρακτηριστικό που είναι διαθέσιμο ήδη στην έκδοση για mobile, το οποίο καθιστά πανεύκολο το να ξεκινήσετε τον ίδιο τύπο παραγωγής σε όλα τα Εργαστήρια, απλά τσεκάροντας το νέο πλαίσιο που εμφανίζεται στο μενού επιλογής παραγωγής.

Αυτό ήταν να γίνει βάση της ενημέρωσης στις 4 του μήνα.
Στην δική μου πόλη δεν έχει συμβεί.
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα σε κάποιες πόλεις; Θα εισαχθεί το νέο χαρακτηριστικό αργότερα;

Νεα ημερομηνια πηρε η αναβαθμιση για αυριο 6 του μηνα
 

Frifrou

Νέο Μέλος
Νεα ημερομηνια πηρε η αναβαθμιση για αυριο 6 του μηνα
Καλησπέρα, εγώ βλέπω ότι η αναβάθμιση στο φόρουμ θα γίνει στις 6 του μήνα.
Παρόλα αυτά, φτιάχτηκε και στο δικό μου λογαριασμό το νέο χαρακτηριστικό.
 

DeletedUser3

Guest
Η ενημέρωση τελικά πραγματοποιήθηκε στις 5/11/2019 καθώς έπρεπε να γίνει μια πολύ χρονοβόρα εσωτερική διαδικασία η οποία δεν επέτρεψε να γίνει η αναβάθμιση τη Δευτέρα όπως αρχικά είχαμε ενημερώσει.

Αυτή τη στιγμή όλα λειτουργούν κανονικά και ισχύει ό,τι αναφέρεται στις Σημειώσεις Έκδοσης 1.91
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Τι εγινε ρε παιδια; Μου βγηκαν τα ματια! Τι χρωματισμοι ειναι αυτοι ; Ολα σκουρα; Background και γραμματα ; Δεν πληρωσατε την ΔΕΗ :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bobina

DeletedUser710

Guest
Για άλλη μια φορά η INNO :coin: αγνοεί το feedback των παικτών στον beta και εισάγει στους live servers "προβληματικό προϊον".
21 ίντσες οθόνη και πρέπει να μου βγουν τα μάτια για να διαβάσω την αρχική σελίδα του forum. Άκυρη γραμματοσειρά, και ακόμα χειρότερο το contrast. Το ίδιο και στα quotes και σε κάποιες από τις ετικέτες
Όσο για τα νέα smileys.........
k0505.gif


Θετικό σημείο μόνο, η μπάρα εργαλείων που εμφανίζεται στο πάνω μέρος του forum.
 
Κορυφή