• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Fanfan

    Αναζητούμε νέα Μέλη

    Παίζουμε καθημερινά και συμμετέχουμε στα τουρνουά ο καθένας με τις δυνατότητες του. Έχουμε ένα φιλικό και πρόσχαρο κλίμα στην παρέα μας, σεβόμαστε όλα τα μέλη και μιλάμε με ευγένεια. Κάνουμε καθημερινές επισκέψεις και αμοιβαίες ανταλλαγές αγαθών ώστε να βοηθηθούμε και να προχωρήσουμε όλοι πιο...
  2. Fanfan

    Αποστόλη για ξήλωμα εργοστάσια γρανίτη, χαλκού

    Πάλι μια ερώτηση που βρίσκετε η αποστολή που ζητάει να ξηλώσουμε τα εργοστάσια του γρανίτη και χαλκού, είναι μέσα στην ερευνά ? Ευχαριστώ
  3. Fanfan

    Για τα 400 διαμάντια στο τέλος των νάνων

    Καλήμερα,μου είπε μια σύντροφος ότι περνούμε 200 διαμάντια όταν τελειώνουμε τα αρχεία θαύματα των νάνων και 200 διαμάντια όταν τελειώνουμε προηγμένοι ανιχνευτές, εγώ πήρα μόνο τα πρώτα 200 διαμάντια, γιατί ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για της εξηγήσεις http://prntscr.com/hmv2xl
  4. Fanfan

    Αέναη εκσκαφή κτίριο

    Καλησπέρα, Αν βγάλω (πουλήσω) το κτίριο Αέναη εκσκαφή, χάνω σύγχρονος το ντεκόρ στους βράχους από το παιχνίδι ? Ευχαριστώ για την απάντηση.
  5. Fanfan

    Ορκς

    Καλησπέρα, Βρίσκομαι στα αρχαία θαύματα των Νάνων, στο χάρτη μου ζητάει για συναλλαγή Ορκς και δεν έχω που να το βρω παρακαλώ διότι μου είναι αδύνατων να εκτελέσω της επαρχίες. Ευχαριστώ εκ των πρότερων
  6. Fanfan

    Κνωσός - Αναζήτηση συμπαικτών

    Καλησπέρα, :);) Ψάχνω συμπαίκτες για την ομάδα μου. Παίζουμε καθημερινά, συμμετέχουμε στα τουρνουά, κάνουμε επισκέψεις και ανταλλαγών ιδεών και προϊόντων μέσα στην Ομάδα μας, σεβόμαστε όλα τα μελοι και μιλάμε με Ευγένεια, δεν γκρινιάζουμε, όχι δεύτεροι λογαριασμοί μέσα στην ομάδα ► θα φεύγουν...
Κορυφή