• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. kailaris

    [Διορθωμένο] ταισμα καφε αρκουδας

    ευχαριστω που με το σχολιο σου με βγαζεις ακυρο στο θεμα μου αν κ η απαντηση σου στην υποστηριξη ηταν διαφορετικη τελευταια φορα που ασχοληθηκα εδω ββ
  2. kailaris

    [Διορθωμένο] ταισμα καφε αρκουδας

    ναι τωρα οντως αλλα δειχνει κ αλλα δινει αυτα που πρεπει δλδ αλλα οπως με ειπε ο ελληνικος community manager μετα απο ελεγχο των τεχνικων της ιννο βρεθηκε προβλημα με αυτα που μου εδινε κ οχι με αυτα που εδειχνε οποτε η θα μας δωσουν τον υπολοιπο στρατο η απο ενα κομπιουτερακι δωρακι:);)
  3. kailaris

    [Διορθωμένο] ταισμα καφε αρκουδας

    καλημερες οπως ανεφερα κ πριν εχω μιλησει με την υποστηριξη κ ειναι επιβεβαιωμενο προβλημα της ιννο μου ειπαν οτι ειναι γενικο το προβλημα δλδ σε ολους γι αυτο κ το εβαλα εδω αν δεν ειναι σε ολους με εναν απλο ελεγχο τους στους παιχτες που εχουν θεμα μας δινουν το στρατο που επρεπε να ειχαμε...
  4. kailaris

    [Διορθωμένο] ταισμα καφε αρκουδας

    τελικα δεν δινει ουτε την κανονικη παραγωγη στρατου αλλα λιγοτερα δεν λειτουργει κανενα μπονους :cool::cool::cool::cool::cool:
  5. kailaris

    [Διορθωμένο] ταισμα καφε αρκουδας

    καλησπερα αν κ εχω μιλησει με την υποστηριξη το βαζω εδω για να δουμε ποσοι την πατησαν σαν εμενα αν θελετε το δηλωνετε προχθες ταισα την καφε αρκουδα για να εχω το +50 παραγωγη στρατου οταν εβαζα παραγωγη στο στρατωνα μου εδειχνε το +50 αλλα οταν πατουσα να συλλεξω το στρατο μου εδινε μονο την...
  6. kailaris

    [Feedback] Νεο Κεφαλαιο

    καλησπερες στους πραματευταδες ειχα πει 2 πραματακια για την καταπληκτικη αυτη εποχη που μας εφεραν τοτε ειχαν γραψει κ αλλοι παιχτες οπως κ εδω κ λεγαν πανω κατω τα ιδια πχ κτιριακια σπορας θαυματα που ριχνουν τις μειωσεις κ κατι τετοια σχετικα ασχετα ε αμα σας αρεσει ο δρομος που εχουν...
  7. kailaris

    [Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.126

    καλησπερες κ σε μενα υπαρχει το κουτακι για να το τσεκαρω αλλα εχω 3 εργοστασια κρυσταλλου 25,26 κ 31 επιπεδο το καθενα οταν τσεκαρω την μαζικη παραγωγη δεν το δεχεται εχω κ 3 εργοστασια ατσαλι που ειναι στο ιδιο επιπεδο ολα σε αυτα λειτουργει κανονικα η μαζικη παραγωγη κ σε ολα τα αλλα...
  8. kailaris

    [Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.126

    καλησπερες δεν ξερω αν εγινε με αυτη την ενημερωση (περισσοτερο απο κντ μπαινω) αλλα στον υπολογιστη αν τα εργοστασια δεν ειναι στο ιδιο επιπεδο δεν δεχεται την μαζικη παραγωγη:cool::cool::cool: απο το κντ ειναι οκ
  9. kailaris

    [Feedback] Συζήτηση για την Αναγέννηση των Λατρειών του Φοίνικα

    καλησπερες ενα θεματακι με το τι ζητανε οι αποστολες οχι μονο σε αυτο το εβεντ τεχνουργηματα,αγαθα, τεχνουργηματα,αγαθα, επιλυσε συναντησεις, τεχνουργηματα, κερδισε μαχες κ τα λοιπα αν γινεται να μειωθουν λιγο κ να μπουν διαφορετικες αποστολες πιστευω θα ηταν πολυ καλυτερα οσο κ να κραταμε...
  10. kailaris

    Διαγωνισμοι

    καλησπερες αν κ μεξικανος το σκεπτικο σου ειναι ελληνα :):):) σε αρκετους διαγωνισμους πηρα μερος κ κερδισα σε 1 4η θεση τον τελευταιο λιγη τυχη χρειαζεται να παρουμε λιγα διαμαντακια ολοι
  11. kailaris

    Αλλαγή ονόματος παίχτη

    το ονομα στην πολη σου το αλλαζεις οποτε θες πατας πανω στο ονομα που εχεις κ σου βγαζει ενα παραθυρο που μπορεις να αλλαξεις κ το ονομα κ την φωτο του προφιλ σου αν θελεις οσο για το νικναμε σου απο αλλο παιχνιδι της ιννο ξερω πως αλλαζε μονο αν ειχες προσωπικα δεδομενα σου ονομα επιθετο κ...
  12. kailaris

    αναβαθμιση χρυση αβυσσος

    αυτο βρηκα χτες τον πινακα που εβαλες οχι για το επιπεδο 31 που ειπα ηταν γιατι διαβασα οτι το ανωτερο επιπεδο ειναι το 30 αλλα εννοει για το μπονους που δινει οποτε γραψε λαθος σκετος ο φραπες:)
  13. kailaris

    αναβαθμιση χρυση αβυσσος

    https://gr.wiki.elvenar.com/index.php?title=%CE%91%CF%81%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%B1_%CE%98%CE%B1%CF%8D%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1#.CE.91.CE.BD.CE.B1.CE.B2.CE.AC.CE.B8.CE.BC.CE.B9.CF.83.CE.B7_.CE.91.CF.81.CF.87.CE.B1.CE.AF.CF.89.CE.BD_.CE.98.CE.B1.CF.85.CE.BC.CE.AC.CF.84.CF.89.CE.BD
  14. kailaris

    αναβαθμιση χρυση αβυσσος

    το εψαξα το wiki αλλα δεν λεει για εμψυχα αγαθα σε αναβαθμισεις θαυματων ετσι ειπα μπας κ γινει κανα θαυμα να ηταν προβλημα του παιχνιδιου που μου τα ζηταει αυτα :):):) τελευταιο επιπεδο το 30? κ αν τα πληρωσω αυτα πως θα παω 31 που δειχνει? τεσπα ευχαριστω για το ενδιαφερον σου φραπεδια
  15. kailaris

    αναβαθμιση χρυση αβυσσος

    καλησπερα μια απορια για τα αρχαια θαυματα οταν φτασουν στο 30 επιπεδο κ πανω ζητανε εμψυχα αγαθα για την αναβαθμιση?
  16. kailaris

    [Feedback] Καινούριες Περιπέτειες

    καλημερες σορυ για το ασχετο αλλα το βρισκω σχετικο :):):)
  17. kailaris

    [Aπορρίπτεται] Κεφάλαιο Πρεσβείες - Φεστιβαλ Μπύρας

    καλημερες το φεστιβαλ μπυρας ειναι κτιριο μηπως σε ζηταει να εχεις 5 τετοια κτιρια? μπύρα φραουλας παραγει το φεστιβαλ μπυρας
  18. kailaris

    [Προωθημένη] Ανταλλαγή Ρούνων

    καλημερες α ρε μοοντ με εκανες να συνδεθω παλι :):cool::) παρε ενα λικε
  19. kailaris

    Συζήτηση Πραματευτάδες της Unur

    παλιοτερα που ειχαμε μιλησει λιγο με μνματα το ιδιο υφος ειχες οποτε μην ασχοληθεις ξανα μαζι μου κ ασε να λεω κ να κανω οτι νομιζω μαλλον εσυ δεν καταλαβαινεις τι γραφω η δεν θελεις ΔΥΣΤΥΧΩΣ (ΜΠΡΑΒΟ ΕΧΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ) σε ειπα κ πριν ευχαριστω εσυ το χαβα σου ο πονηρος του φορουμ? δεν ξερω κ...
  20. kailaris

    Συζήτηση Πραματευτάδες της Unur

    καλημερες κ ευχαριστω για τις συμβουλες ασχετο αν συμφωνω η οχι δεν ειναι για εδω απλα κατι τετοια ειπα τιποτα παραπανω κ βρες εσυ με το σιμια:) https://prnt.sc/w29f72
Κορυφή