• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. JEYS

    [Q&A] ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΕΣ ΦΥΛΕΣ

    Ευχαριστώ πολύ :)
  2. JEYS

    [Q&A] ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΕΣ ΦΥΛΕΣ

    Κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω, κάπου το είδα αλλά δεν θυμάμαι που, σε σχέση με τις φιλοξενούμενες φυλές... Αν π.χ. τελειώσω με το κεφάλαιο των νάνων και μπω στο κεφάλαιο των νεραίδων, τότε την πύλη και τα εργοστασία των νάνων μπορώ να τα πουλήσω, να τα βγάλω? η πρέπει να συνεχίσουν να υπάρχουν...
  3. JEYS

    [Προωθημένη] ΚΩΔΩΝΟΣΤΑΣΙΟ

    αυτό ακριβώς ήθελα να πω και εγώ...ας ελαφρύνουνε τουλάχιστον το "τίμημα"
  4. JEYS

    [Προωθημένη] ΚΩΔΩΝΟΣΤΑΣΙΟ

    Θα ήθελα να προτείνω προς τους δημιουργούς του παιχνιδιού, σχετικά με το κωδωνόστασιο. Κατ΄αρχήν υπάρχουν η μάχη και η διαπραγμάτευση, στην διαπραγμάτευση λοιπόν να γινόταν να μην χάνουμε τα αγαθά μας σε κάθε προσπάθεια, σε κάθε βήμα, αλλά απλά να ακυρώνονται οι λάθος κινήσεις χώρις να χάνουμε...
  5. JEYS

    Aποστολές

    Ευχαριστώ πολύ..
  6. JEYS

    Aποστολές

    Βρίσκομαι στο 5ο κεφάλαιο και ξαφνικά εδώ και μισή Εβδομάδα περίπου, έχει σταματήσει η ροή των αποστολών, των κοινών αποστολών, μου εμφανίζονται μόνο της "εποχής των ονείρων" και οι "περιπέτειες συντροφιάς". Γιατί συμβαίνει αυτό? θα ξαναεμφανιστούνε στη ροή του παιχνιδιού?
  7. JEYS

    Καλοσώρισμα

    Γειά σας, καλώς σας βρήκα, καλώς με δεχθήκατε, Χρόνια πολλά :):elf::kp:
  8. JEYS

    Συζήτηση ΒΕΛΤΙΩΣΗ

    Εγώ βρίσκομαι στο 5ο κεφάλαιο και όσο κι αν λατρεύω αυτό το παιχνίδι και έχω κολλήσει υπερβολικά, το θεωρώ υπερβολικά αργό. Αργό ως προς τον χρόνο αναμονής απόκτησης υλικών, τον θεωρώ περιττό, και ας υπάρχουν οι στιγμίαιες ενισχύσεις, που κι αυτές για να τις αποκτήσεις θέλει υπομονή, γενικά σε...
Κορυφή