• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Bobina

    [Feedback] Συζήτηση για Περιπέτειες Συντροφιάς

    Ωραια τα ειπαμε (και συμφωνησαμε και διαφωνησαμε ) και ολα μαζι στο μπλεντερ ...βγαζουν ενα θετικης γευσης ...smoothie . ;) Παντα ο διαλογος ειναι η αρχη για να πανε τα πραγματα παρακατω και,με ελπιδα για κατι καλυτερο. Κλεινοντας θα σταθω στη τελευταια φραση του Χρηστου ( ΧΑΝΙΑ 7) : "Ομως αν...
  2. Bobina

    [Feedback] Συζήτηση για Περιπέτειες Συντροφιάς

    Αγαπητε Bolt ,ειναι ωραιο να διαβαζει κανεις μια ωραια και καλογραμμενη απαντηση και ....με το χιουμορακι της . Ναι ,εχεις δικιο καποιες συντροφιες εχουμε ανεβασει το πηχη ψηλα στις περιπετειες και μας χαλαει που τα δωρακια ειναι φτωχα για τη 1η και τις αλλες πρωτες θεσεις . :confused: Θελουμε...
  3. Bobina

    [Feedback] Συζήτηση για Περιπέτειες Συντροφιάς

    Αγαπητε Bolt, γραφουμε σχολιαζοντας το νημα ,οπως εξ αλλου το ζητανε απο το παιχνιδι. Δεν ειναι γκρινια ,ειναι προτροπη για κατι καλυτερο. Ακομα και η βαρεμαρα και η ανια που αναφερω ,πραγμα που ισχυει ,αν ληφθουν υπ οψιν ,θετικο αποτελεσμα θα φερουν. Οι αντιρρησεις και οι προτασεις βελτιωνουν...
  4. Bobina

    [Feedback] Συζήτηση για Περιπέτειες Συντροφιάς

    Αλλη μια δοση απο περιπετειες με τα ιδια δωρα. Η κατασταση εχει αρχισει να γινεται αστεια (και λεω αστεια για να ειμαι ευπρεπης ).;) Εχουμε πει ατελειωτες φορες οτι κατι πρεπει να γινει ,αλλα δεν εισακουομαστε . :confused: Τοτε γιατι μας ζητανε να κανουμε σχολια ? Ποιος ο λογος να σπαταλαμε...
  5. Bobina

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση της Μοχθηρής θεραπείας

    Ευχαριστουμε πολυ :)
  6. Bobina

    [Διορθωμένο] Προβλημα κυκλικων και οχι μονο.

    Παιδια νομιζω το εφτιαξε η Δ.Ο . Ευχαριστουμε .
  7. Bobina

    [Διορθωμένο] Προβλημα κυκλικων και οχι μονο.

    Ναι ναι και αυτο και διαφορα αλλα . Εν ολιγοις κατι εχει κολλησει στο προγραμμα .
  8. Bobina

    [Διορθωμένο] Προβλημα κυκλικων και οχι μονο.

    Καλησπερα σας. Υπαρχουν καποια προβληματακια . 1) Στα κυκλικα μηνυματα βγαζει καθε λιγο οτι υπαρχουν αδιαβαστα κυκλικα πραγμα που δεν συμβαινει. 2) Σε συμπαικτρια μου βγαζει οτι εχει σε ολες τις καρτελες νεα κτηρια ,πραγμα που επισης δεν συμβαινει. Ευχαριστω πολυ.
  9. Bobina

    Συχνοτητα ταισματων

    Μπορει να εχεις και δικιο ,ισως να ειναι λιγο περισσοτερα ,αν και εχω την εντυπωση οτι το τι βγαζει η Ακαδημια ειναι τυχαιο.
  10. Bobina

    [Feedback] Συζήτηση για τις Προκλήσεις

    Το εβεντ ειναι αλλη μια κατασταση βαρεμαρας και αχρηστων επαθλων που δεν δινουν καν διαθεση συμμετοχης . Αν δεν γινει κατι και συντομα ,πολλοι απο μας που παιζουμε χρονια και ειμαστε ενεργοι, θα την κανουμε με ελαφρα πηδηματακια απο την αφορητη πληξη. Πιανω πολλες φορες τον εαυτο μου να βαριεμαι...
  11. Bobina

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση της Πύλης του Παρελθόντος

    Ισως το σετ θα ειναι καλο για το επομενο κεφαλαιο που θα ερθει . Αυτο ελπιζω τουλαχιστον. Επισης ,( μη με κραξετε ) αλλα μου αρεσει ο τροπος που μαζευουμε τα διαφορα... "καλουδια" !! Ειναι πιο προτοτυπος,πιο διασκεδαστικος και ξεφευγει απο τα τετριμμενα . Μπορω να πω οτι μου αρεσει πολυ...
  12. Bobina

    Περιπετειες

    Συμφωνω απολυτα και νομιζω ολοι θα συμφωνησουν .
  13. Bobina

    [Feedback] Συζήτηση για Περιπέτειες Συντροφιάς

    Οι αψιδες μες την πολη μου ,ειναι μια εικοσαδα. Φτιαχνουν γωνια μπακλαβα,ολες μαζι αραδα. Οποιος τις περιπετειες θελει και τις γουσταρει, ο δρομος ειναι ανοιχτος ,ας ερθει για να παρει. :);)
  14. Bobina

    [Νέα Ιδέα] Ρυθμιση πωλησης κτιριων.

    Κριμα .λυπαμαι . Πολυς κοπος χαμενος . :( Απ ολα οσα προτεινεις και τα οποια ισως χρειαζονται πολλες διαδικασιες ,το ...." 10. Δυνατοτητα αναιρεσης πωλησης διαρκειας 24 ωρων." ισως να ειναι πιο ευκολο και εφικτο να γινει. Ακομα κι αν δεν ειναι 24 ωρες ,ας ειναι και 6ωρο ή και 3ωρο. Συνηθως...
  15. Bobina

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός συνταγών Elvenar!

    Προλογος : ------------------------ Εχω αρκουδες μπολικες ,στη πολη να ταισω , και σε κατασταση καλη πρεπει να τις κρατησω , ωστε να αποδιδουνε σ' ολες τις περιστασεις , κι ετσι σε δυσκολες στιγμες ,να σωζω καταστασεις. Και επειδη οι ζωοτροφες απ την Ακαδημια , παντα θα ειναι λιγοστες ,(δεν...
  16. Bobina

    [Ψηφοφορία] Φυστίκι αράπικο, αυτος ο διχασμος.

    Μ αρεσει το χιουμορακι σου φιλτατε MoodMaker και γενικως οι πρωτοτυπιες σου . Ψηφιζω το αλατισμενο χωρις φλουδα ,γιατι οι φλουδες δεν εχουν γευση και ....δινουν γευστικες.... φρουδες ελπιδες . :p Το ποστ μου ,εχει μια δοση θεατρου του παραλογου ,αλλα ειμαι σιγουρη οτι με πιανεις . :D;)
  17. Bobina

    [Προωθημένη] Μαζική ακύρωση παραγωγών.

    Η ιδεα σου ειναι εκπληκτικη !!!!!!!!! Νομιζω οτι σε μια τετοια προταση το συνολο των παικτων οχι μονο θα συμφωνησει αλλα και.....θα πανηγυρισει . :) Μου εχει τυχει να ακυρωσω 100αδες εργαστηρια η εργοστασια στις περιπετειες και εφαγα ωρες απ τη ζωη μου. Μπραβο που σκεφτηκες να το προτεινεις .:)
  18. Bobina

    [Προωθημένη] Μαζική ακύρωση παραγωγών.

    Οντως !!! Το εχω παθει και ειναι ΤΟ βασανο να ακυρωνεις 100αδες εργαστηρια η εργοστασια .
Κορυφή