• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από XANIA7

  1. XANIA7

    Νέα Φυλή

    Στον BETA έχει μπει?
  2. XANIA7

    Δωμάτιο ΧΟΜΠΙ

    Μια χαρά φαίνεται!! Άντε να δούμε πότε θα το απολαύσουμε κι εμείς ;) :):)
  3. XANIA7

    Φασματική λίθος

    Επειδή έχω χρησιμοποιήσει ελάχιστες φορές την πειθώ, στο κωδωνοστάσιο, το ήξερα αλλά το είχα ξεχάσει... Επίσης δεν αναφέρεται πουθενά στο wiki του παιχνιδιού :mad: Χρήσιμη υπενθύμιση λοιπόν!! Ευχαριστώ πολύ!!!:)
  4. XANIA7

    Φασματική λίθος

    Κάμποσες φορές, έχω κερδίσει στην Ακαδημία Μαγείας, την "Φασματική Λίθο" Μήπως ξέρει κάποιος τι είναι και που χρησιμοποιείται? Επίσης που φαίνεται η ποσότητα όσων έχω, γιατί δεν μπόρεσα πουθενά να την βρω...
  5. XANIA7

    Ημερήσια αποστολή

    Όντως έτσι είναι, το διάβασα κι εγώ σε κάποιο φόρουμ τελικά. Σαφώς κι έπρεπε να γίνει αυτή η διευκρίνιση!!
  6. XANIA7

    Ημερήσια αποστολή

    Σήμερα στις ημερήσιες αποστολές, αναφέρεται η αγορά "εξοπλισμού εξερεύνησης". Τι είναι αυτό? Μήπως χαθήκαμε στην μετάφραση?
  7. XANIA7

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Σημασία έχει, όχι πως ονομάζεται κάτι, αλλά τι γίνεται τελικά. Στην συγκεκριμένη περίπτωση, τουλάχιστον σε μένα, δεν μετράει σαν αποστολή αυτό που δίνει κάθε βράδυ. Έτσι αυτές τις δύο μέρες έχουν μετρήσει και έχω, μόνο τις 2 κανονικές αποστολές που έχω κάνει και όχι 4... Όσο για το αν θα...
  8. XANIA7

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Ναι και είναι λογικό. Το ότι κάθε βράδυ στις 12, δίνουν δώρο 30 από την Γνώση των Μάγων, δεν είναι αποστολή, αφού θα το πάρεις, όπως και οι υπόλοιποι, ούτως ή άλλως , χωρίς να κάνεις απολύτως τίποτα!! Επίσης λέει ξεκάθαρα, ότι κάθε βδομάδα, μπαίνουν καινούργιες αποστολές, οπότε πρέπει να...
  9. XANIA7

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Τελικά, δεν ισχύει τίποτα απ' όσα μου έγραψες. Για να δούμε, θα έχω καμιά απάντηση από την διαχείριση?
  10. XANIA7

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Μακάρι να ισχύουν όσα λες. Θα το τσεκάρω. Πάντως για ότι γράφω στο τέλος, δεν νομίζω ότι έχω άδικο....
  11. XANIA7

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Κοροϊδία ή λάθος? Σήμερα μπήκαν οι νέες εβδομαδιαίες αποστολές. Με έκπληξη διαπίστωσα, ότι μια από αυτές, ζητούσε να ολοκληρώσουμε 10 !!! αποστολές από το Event των Μαγισσών. Όσοι έχουμε προχωρήσει στην ολοκλήρωση του μεγαλύτερου αριθμού των αποστολών του Event, μπορούμε να κάνουμε πλέον, μόνο...
  12. XANIA7

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Ωχ κατάλαβα.... Το μόνο παρήγορο είναι, ότι θα κρατήσει αρκετό καιρό το συγκεκριμένο event και ότι το πάσο, θα με βοηθήσει να αποκτήσω κάμποσα αρκετά χρήσιμα κτίρια . Βέβαια έχω τα περισσότερα από αυτά, αλλά θα τα αντικαταστήσω, με πιο αναβαθμισμένα!!
  13. XANIA7

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Συμφωνώ απόλυτα με τα γραφόμενα. Απλά να συμπληρώσω, ότι αυτό που με ενοχλεί, όλα αυτά τα χρόνια που παίζω το παιχνίδι, είναι ότι όλα αυτά τα κτήρια, που με αρκετό κόπο, τα αποχτά, τα τοποθετεί και ενίοτε τα αναβαθμίζει κάποιος, δεν μετράνε καθόλου στην βαθμολογία του στο παιχνίδι, λες και το...
  14. XANIA7

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Μια απορία για το πάσο, που αποφάσισα να το αγοράσω (παρότι πανάκριβο): Ισχύει μόνο για την διάρκεια αυτής της εποχής των ονείρων (75 μέρες δηλαδή) ή γενικότερα και στις επόμενες? Γιατί αυτό νόμιζα, οπότε μάλλον την πάτησα...:eek:
  15. XANIA7

    [Aπορρίπτεται] Επιβεβαίωση Διαμαντιών

    Όπως όλοι θα πρέπει να γνωρίζετε , υπάρχει η δυνατότητα στις ρυθμίσεις, να κλικάρουμε ένα πεδίο, με το οποίο να υπάρχει προειδοποιητικό μήνυμα, επιβεβαίωσης , όποτε πάμε να ξοδέψουμε διαμάντια, ώστε να μην τα ξοδεύουμε άσκοπα η κατά λάθος χωρίς να το προσέχουμε. Όταν ξεκίνησα το παιχνίδι, σαν...
Κορυφή