• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από VogerGeorgios

  1. [BUG] Ξεκλείδωμα πύλης

    μου γράφει πως πρέπει να ξεκλειδώσω το κτίριο στο μενού έρευνας!!!!στο μενού έρευνας είναι ξεκλειδωμένο όμως!οι εργάτες μου είναι όλοι ελεύθεροι και έχω αρκετούς πόρους(νομίσματα)!!!κάτι άλλο συμβαίνει!έχω στείλει ήδη αίτημα στην υποστήριξη και περιμένω απάντηση. σε ευχαριστώ πολύ για την καλή...
  2. [BUG] Ξεκλείδωμα πύλης

    Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως ενώ έχω ξεκλειδώσει την πύλη ξέφωτο του δάσους στο μενού έρευνας 'όταν πηγαίνω να την τοποθετήσω από το μενού οικισμός είναι ακόμη "κλειδωμένη"!μπορείτε να μου πείτε τι κάνω λάθος!
  3. [Aπορρίπτεται] κωδωνοστάσιο

    Καλημέρα σας!κάποια μέλη της συντροφιάς μου ανέφεραν πως δεν πήραν τα 50 διαμάντια από την συμμετοχή τους στο κωδωνοστάσιο και αυτό συμβαίνει 3 συχνά μπορεί κάποιος να μας πει τι έγινε? ευχαριστώ
  4. [Διορθωμένο] καρναβάλι elvenar

    καλή σας ημέρα!θα ήθελα να σας επισημάνω πως η ημερήσια αποστολή του καρναβαλιού με θέμα αναβάθμιση 2 κτιρίων σε επίπεδο 2 ή και παραπάνω δεν ανταποκρίνεται!παρόλο που γίνονται οι αναβαθμίσεις είτε σε κτίρια αγαθών είτε σε κτίρια εργαστηρίων είτε σε κτίρια κατοικιών δεν ανταποκρίνονται!αυτό έχει...
Κορυφή